MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Bývalý policajt o praktikách zločincov

19. 09 2019 12:59 | lm
Bývalý policajt o praktikách zločincov
Bývalý policajt o praktikách zločincov Foto: Shutterstock.com

V posledných rokoch bol okrem zločincov nútený bojovať aj proti „krivákom“ vo vlastných radoch

Čas na zmenu zdravotnej poisťovne sa kráti!

Slováci majú ešte dva týždne na to, aby zmenili svoju zdravotnú poisťovňu. Podať prihlášku na zmenu zdravotnej poisťovne je možné do 30. septembra. Platnosť prihlášok následne overí Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ÚDZS). Ako uviedli súkromné zdravotné poisťovne, tento rok evidujú viac prihlášok ako vlani.

Zeleň v mestách potrebujeme čoraz viac

V tento deň vysadíme novú alej stromov pri bratislavskej dostihovej dráhe. Ide o spojenie síl výsadby stromov v Bratislave na zlepšenie životného prostredia a znižovanie emisii. Škoda auto Slovensko sa rozhodla podporiť dobrú vec a v súčasnosti, keď svet bojuje s klimatickými zmenami, prispieť v rámci nášho najbližšieho okolia k zlepšovaniu životného prostredia.

Bývalý policajt o praktikách zločincov

Pod pseudonymom Peter Šloser píše bývalý policajt, ktorý svoju 30-ročnú kariéru ukončil ako plukovník. V posledných rokoch bol okrem zločincov nútený bojovať aj proti „krivákom“ vo vlastných radoch. Hlavne vďaka nim vznikla jeho prvá kniha. Za svoju dlhú kariéru získal množstvo inšpirácie hneď na niekoľko kníh. Podľa vlastných slov je teraz odhodlaný minimálne počas rovnakého obdobia využívať nadobudnuté skúsenosti a prostredníctvom kníh sa o ne deliť s čitateľmi.

Teleráno sledujte v piatok, 20. septembra, o 6.00 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 22. januára, o 6.00!
Sledujte celé epizody na