MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Záhadný muž v Tvoja tvár znie povedome!

12. 09 2019 14:03 | lm
Tvoja tvár znie povedome
Tvoja tvár znie povedome Foto: TV Markíza

V Teleráne privítame choreografa Miňa Kereša.

Menej byrokracie: Ktoré potvrdenia už nepotrebujete?

Chodíte po úradoch a predkladáte im rôzne potvrdenia? Dokladov, ktoré úradníci nemôžu chcieť od vás, pretože si ich môžu zohnať sami, postupne pribúda. Vláda pokračuje v znižovaní administratívnej záťaže ľudí a firiem. Bez čoho sa už zaobídeme?

Nedostatok vitamínu D hrozí aj po lete!


Až 90% vitamínu D si naše telo vyprodukuje v pokožke prostredníctvom slnečného žiarenia, 10% príjme prostredníctvom potravy. Práve počas letných mesiacov by si naše telá mali vytvoriť zásobu vitamínu D do ďalšieho leta. Na druhej strane tomu tak nie je, nedostatkom vitamínu D trpia približne 3 zo 4 Slovákov. Problém je, že opaľovací krém s nízkym ochranným faktorom 8, znižuje tvorbu vitamínu D o 97%.

Záhadný muž v Tvoja tvár znie povedome!

V šou Tvoja tvár je od úplného začiatku, teraz robí už na aktuálnej piatej sérií – stojí za vynikajúcimi tanečnými číslami a nápadmi v jednotlivých vystúpeniach. Vďaka nemu bude v druhej epizóde šou Tvoja tvár znie povedome pôvodom belgický tanečník a choreograf Lil Phil Mungielem ktorý pracoval so svetoznámymi hviezdami – je kamarát s Justinom Timberlakom, robil pre Mariah Carey, Ushera, Britney Spears a ďalších.

Teleráno sledujte v piatok, 13. septembra, o 6.00 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 10. júla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na