MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Tretina školákov trpí obezitou, polovica sa nevie hýbať!

03. 09 2019 15:37 | lm
HÝBSA DAY v Žiline.
HÝBSA DAY v Žiline. Foto: TV Markíza

Hýbsa Slovensko je projekt televízie Markíza, ktorý chce naučiť rodiny zdravšie žiť.

Ako prežiť rozvod bez následkov

Takmer polovica manželstiev skončí, žiaľ, rozvodom. Obdobie pred ním i po ňom je pre všetkých v rodine neľahkou cestou často plnou plaču, kriku, ohováraní a láme srdce. Všetkým, najmä deťom. MUDr. Lucia Vašková nám poradí, ako to zvládnuť tak, aby sme z toho vyviazli s čo najmenšími následkami.

Uspejú na svetovom finále najprestížnejšej modelingovej súťaže?

V Španielskej sále Pražského hradu sa v utorok 27. augusta uskutočnilo finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre Českú a Slovenskú republiku. Najprestížnejšia modelingová súťaž na svete, do ktorej sa každý rok prihlási stotisíce záujemcov z viac než 30 krajín sveta, pozná teraz mená víťazov pre Českú a Slovenskú republiku.

Komu zmení život druhá séria Extrémnych premien?

Extrémne premeny Slovensko štartujú už v stredu večer opäť na obrazovkách Markízy. Aj tentoraz budeme svedkami tej najväčšej a najinšpiratívnejšej telesnej premeny Slovákov, ktorých trápi čoraz rozšírenejšia civilizačná choroba – ťažká obezita. Odvážni dobrovoľníci si pod vedením skúseného profesionálneho trénera Maroša Molnára dali za cieľ bezpečne schudnúť o polovicu svojej telesnej hmotnosti počas jedného roka a získať tak druhú šancu na život.

Tretina školákov trpí obezitou, polovica sa nevie hýbať!


Hýbsa Slovensko je projekt televízie Markíza, ktorý chce naučiť rodiny zdravšie žiť. Základom šťastného života v zdraví je vhodná strava a pravidelný pohyb, ktoré by mali byť prirodzenou a neoddeliteľnou každodennou súčasťou života celej rodiny. Už tretí rok sa snažíme rozhýbať mamy, otcov, dedkov, babky a deti, aby sa hýbali zdravo v kuchyni a aby sa hýbali s chuťou a radosťou kdekoľvek sa dá. Veď športovať sa dá akokoľvek, kdekoľvek.

Teleráno sledujte v stredu, 4. septembra, o 6.00 na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 22. januára, o 6.00!
Sledujte celé epizody na