MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Čo pomáha pri tráviacich problémoch?

14. 08 2019 13:00 | lm
Čo pomáha pri tráviacich problémoch?
Čo pomáha pri tráviacich problémoch? Foto: Shutterstock.com

Čo býva najčastejšou príčinou a je vôbec hnačka nebezpečná?

Teplo v bytoch budeme merať inak

Od roku 2020 sa musia montovať už len „rádiové“ merače na radiátoroch a vodomery. Kto zaplatí nové vodomery? Vlastník bytu, alebo bude výmena hradená zo spoločného fondu? Prinesie táto zmena viac elektrického smogu v domácnostiach? Prečo vznikajú najväčšie nedoplatky za teplú vodu? Ako s ňou ľudia hospodária? Ako je to s hospodárením tepla v prípade radiátorov?

Čo pomáha pri tráviacich problémoch?

Leto ešte stále neskončilo a s ním neskončili ani problémy s trávením, v lete sú to asi najčastejšie hnačkové ochorenia. Čo býva najčastejšou príčinou a je vôbec hnačka nebezpečná? V čom spočíva základná pomoc? Je vôbec nutné okamžite vyhľadať lekára?

Reggae a Ska je ich život


Medial Banana a Polemic - spojenie, na ktoré sa dlho čakalo! Dve stálice slovenského ska a reggae spájajú sily a prinášajú nadčasovú hymnu “Staré časy”. Novú hitovku “Staré časy” predstavia polemici s banánmi po prvýkrát naživo na festivale Uprising na Zlatých pieskoch v Bratislave v sobotu 24. augusta 2019. Počas veľkolepej spoločnej show prinesú obe kapely svoje najväčšie hity a oslávia okrúhle jubileum – Polemic neuveriteľných 30 a Medial Banana úžasných 10 rokov na scéne.

Teleráno sledujte vo štvrtok, 15. augusta, o 6.00 na Markíze!

 

Komentáre ( 0)