MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Odišla zo zamestnania za svojím snom

12. 08 2019 12:58 | lm
Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

Po lete 2018 sa rozhodla urobiť z hobby niečo viac, odišla zo zamestnania a naplno sa venuje tetovaniu.

Na čo si dávať pozor pri preberaní bytu z novostavby?

To, že kupujeme byt či dom ako novostavbu, neznamená, že všetko bude nové a teda aj dobre spravené. Na čo si dávať pozor pri preberaní bytu? Koľko nedostatkov má v priemere bežný 2 či 3-izbový byt? Povieme si v zajtrajšom Teleráne!

Hľadá miesta na filmy či reklamy

Miesta, ktoré vidíme vo filmoch, seriáloch či reklamách musí niekto najprv nájsť. A ten niekto je location scout (lokačný skaut). Podľa zadania režiséra alebo produkcie hľadá to správne miesto, prípadne si robí bohatú databázu rôznych miest – od bytov, viladomov, škôl, telocviční, lúk, lesov až po akýkoľvek iný priestor, ktorý ste vo video produkcii kedy videli.

Odišla zo zamestnania na svojím snom

Deni sa aktívne tvorbe handpoke tetovaniam venuje od 2016. Po lete 2018 sa rozhodla urobiť z hobby niečo viac, odišla zo zamestnania a naplno sa venuje tetovaniu. Verí, že ak človek ide za niečím, čo ho baví a dáva tomu všetko, tak si môže splniť sny. Pre ňu sa sen zhmotnil vtedy, keď sa prestala báť a šla za svojim snom – tatérstvom. Hovorí, že tetovanie je jej celoživotná srdcovka, no zároveň sa za to ospravedlňuje mame. Prečo? Prezradí v utorkovom Teleráne.

Teleráno sledujte v utorok, 13. augusta, o 6.00 na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 10. júla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na