MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Hviezdna spolupráca z The Voice Česko Slovensko

08. 08 2019 14:07 | lm
Hviezdna spolupráca z The Voice Česko Slovensko
Hviezdna spolupráca z The Voice Česko Slovensko Foto: Instagram/tericikos

Mladá slovenská speváčka a súťažiaca v The Voice Česko Slovensko Terézia Čikoš predstavuje letnú pieseň plnú farieb, emócií a zvukov.

Počet osobných bankrotov stúpa. Ako oň požiadať?

Zobrali si pôžičku, ktorú nedokázali splácať. Netrvalo dlho a na krk im dýchali exekútori. Túto situáciu zažili desaťtisíce Slovákov, ktorí uviazli v špirále dlhov. Záchranné koleso im hodil štát a to tak, že im ponúkol osobný bankrot. Všetky dlhy tak človeku odpustia. Počet ľudí, ktorým štát odpustil dlhy ale výrazne stúpa. Od začiatku roka už zbankrotovalo 9500 Slovákov.

Machové steny a dekorácie – kúsok lesa vo vašom príbytku

Jedným zo smutných znakov súčasnej doby je fakt, že v dôsledku výstavby v mestách, ale pomaly už aj na vidieku ubúda zeleň. Ak si však spojenie s prírodou chcete ponechať a nemáte to šťastie, že by ste mali vlastnú záhradku či balkón, máme pre vás tip na riešenie. Siahnite po machových stenách, ktoré do vášho príbytku instantne vnesú kúsok lesa.

Hviezdna spolupráca z The Voice Česko Slovensko

Mladá slovenská speváčka a súťažiaca v The Voice Česko Slovensko Terézia Čikoš predstavuje letnú pieseň plnú farieb, emócií a zvukov. Skladbu pre ňu zložila jej koučka Jana Kirschner, ktorá sa na nej podieľala aj produkčne. Porotkyňa zo speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko tak plní svoj sľub a svojej zverenkyni pomáha otvoriť dvere do sveta šoubiznisu.

Sledujte Teleráno v piatok, 9. augusta, o 6.00!

 
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na