MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Kaliho najbližší v najnovšom klipe

07. 08 2019 13:06 | lm
Kali s rodinou
Kali s rodinou Foto: Instagram/dezertkalimusic

Kali predstavil novú pesničku, ktorá je jeho osobnou spoveďou.

Podvodníci na diaľnici sú späť!

Pozor na podvodníkov na diaľnici - sú späť! Ráno vstanú, pekne sa oblečú, umyjú si svoje autá na zahraničných SPŽ a každý deň sa hodiny vozia a odstavujú vodičov na pumpách a diaľniciach! Budú Vám rozprávať príbehy o pokazenom aute, tvrdiť, že sú úspešní podnikatelia, ponúkať vám za pomoc falošné hodinky... Je to podvod a ich cieľom je okradnúť vás! Požičané peniaze Vám nikdy nevrátia, ale pokojne Vám vykradnú auto! Denne takto jedno auto zarobí aj 500 EUR.

Aktuálny prehľad cien školských potrieb

Hurá, škola volá! Hlavne pre prváčikov je nástup do školy významnou životnou udalosťou, na ktorú sa väčšina z nich teší. Pre rodičov to však znamená výraznú finančnú záťaž. Zošity, perá, výkresy, ale aj úbor na telocvik či farbičky na výtvarnú, im zoberú z rozpočtu aj niekoľko stoviek eur. Pozreli sme sa na ceny v papiernictvách či supermarketoch.

Kaliho najbližší v najnovšom klipe

Aktuálne patrí Kali k najúspešnejším a najpočúvanejším raperom na Slovensku. A hoci ho úspech a priazeň fanúšikov úprimne teší, to, čo si užíva momentálne najviac, je jeho súkromný život. Vo februári sa Kalimu a jeho priateľke Alici narodila dcérka Nelka a už začiatkom septembra ich čaká svadba. Kali preto pripravil novú pesničku, ktorá je jeho osobnou spoveďou. Track dostal názov Letový režim a v pesničke sa spieva o tom, ako sa Kalimu po narodení dcérky zmenili priorit.

Sledujte Teleráno vo štvrtok, 8. augusta, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na