MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Vytvoril festival, ktorý nám robí po svete dobré meno

06. 08 2019 15:54 | lm
Festival Pohoda
Festival Pohoda Foto: Instagram/pohodafestival, Michal Augustini

V Teleráne privítame Michala Kaščáka.

Ako pomôcť deťom prekonať strach z lekára?

Zažíva vaše dieťa pri vyslovení slova lekár obrovský stres? Ako zlepšiť komunikáciu a pomôcť deťom prekonať strach z lekárov a lekárskych zákrokov, o tom sa porozprávame v zajtrajšom Teleráne s riaditeľom Národného ústavu detských chorôb, s docentom Ladislavom Kuželom.

Legendárny vyšetrovateľ chová poštové holuby

Verejnosť a médiá poznajú Petra Vačoka ako bývalého dlhoročného úspešného vyšetrovateľa, ktorý riešil mimo iného aj zavlečenie syna exprezidenta Michala Kováča – Michala Kováča mladšieho do Rakúska, desiatky vrážd, šéfoval vyšetrovaciemu tímu, ktorý vyšetroval krvavý masaker dozorcov v Leopoldove a objasňoval inú závažnú trestnú činnosť. V súčasnosti pôsobí ako obhajca, no menej sa vie, že už od detstva sa venuje chovu poštových holubov.

Vytvoril festival, ktorý nám robí po svete dobré meno


Pohoda je synonymom najúspešnejšieho multižánrového umeleckého festivalu na Slovensku Pohoda, ktorý mal svoj prvý ročník v roku 1997. V ostatných rokoch bolo miesto konania festivalu trenčianske letisko pravidelne vypredané. Sám začínal ako muzikant v trenčianskej alternatívnej skupine Bez ladu a skladu, s ktorou nahral tri albumy. New York Times zaradil skupinu medzi významné hudobné telesá, ktoré pomohli zbaviť moci komunistov.

Pozrite si Teleráno v stredu, 7. augusta, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na