MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

DJ-ská legenda v Teleráne!

05. 08 2019 13:54 | lm
Milan Lieskovský
Milan Lieskovský Foto: Instagram/milanlieskovsky

Milan Lieskovský počas svojej kariéry spolupracoval s viacerými svetoznámymi dídžejmi ako sú Paul Van Dyk či Tiesto.

Počet prípadov salmonelózy stále rastie

V priebehu posledných piatich rokov na Slovensku narástol počet ochorení na salmonelózu až o takmer 40 percent. Vyplýva to z údajov Úradu verejného zdravotníctva. Za nárastom tohto ochorenia vidia hygienici a mikrobiológovia stále teplejšie letá na Slovensku, ako aj zmenu stravovacích návykov obyvateľov.

Hovoria mu slovenský Andy Warhol

Výtvarník Daniel Brogyányi je nový Andy Warhol, resp. porovnávajú ho so zakladateľom pop artu, ktorý podobne ako on využíval techniku fototlače. Keby sa stretli, určite by si padli do oka. Dano je však o poznanie veselší a optimistickejší, rovnako ako jeho obrazy. Rád provokuje, jeho tvorba je farebná, plná humoru a nadhľadu. Jeho obrazy sú plné radosti a humoru. Dokonca aj jeho sliepky znášajú farebné vajcia!

DJ-ská legenda v Teleráne!

Milan Lieskovský počas svojej kariéry spolupracoval s viacerými svetoznámymi dídžejmi ako sú Paul Van Dyk či Tiesto. Pred niekoľkými dňami mal narodeniny a zhodou okolností priamo na ne mu DJská legenda Robin Schulz zahral na stagei festivalu Tomorrowland jeho track VOYAGER. Je to obrovská pocta a Milan bol z toho nadšený. Kedysi v rozhovore povedal, že nie je až tak tradičný Dj - nepije nefajčí, občas má trému a hneď po šou zdrhá domov. Zmenilo sa niečo?

Sledujte Teleráno v utorok, 6. augusta, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na