MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Evelyn zatočila s kilami navyše

31. 07 2019 10:50 |
Evelyn
Evelyn Foto: Instagram/evelynjefresh

V Teleráne privítame populárnu komičku Evelyn.

K utopeniu môže dôjsť aj keď už nie sme vo vode

Možno ste nevedeli, avšak k utopeniu dieťaťa, ale aj dospelého človeka, môže dôjsť aj s hlavou nad úrovňou vodnej hladiny a to napríklad vtedy, keď organizmus so šokom reaguje na kontakt so studenou vodou. Rovnako nebezpečné je aj takzvané „sekundárne utopenie", ktorého príznaky sa môžu objaviť až 24 hodín po vdýchnutí vody.

Aké pravidlá platia pre (elektrické) kolobežky?

Súkromná spoločnosť začala v Bratislave prevádzkovať elektrické kolobežky. Požičať sa dajú, ako inak, cez mobilnú aplikáciu, ktorá je ale v angličtine. Pred používaním je vhodné prečítať si podmienky. Treba mať prilbu, viac než 18 rokov, platný vodičský preukaz a zakázané je jazdenie na chodníkoch. Samozrejme, zakázaný je aj alkohol a drogy. Viky si ich zapožičanie a jazdu po Bratislave vyskúšala na vlastnej koži. Ako jej to išlo?

České a slovenské talenty si získali Hollywood

Majstrovstvá sveta v umení - WCOPA - World Championship of Performing Arts je veľká medzinárodná súťaž, ktorá sa každý rok koná v Hollywoode. Súťaží sa niekoľkých kategóriách, a to - spev, tanec, modeling, hra na hudobný nástroj, herectvo a voľné vystupovanie. V porote zasadlo niekoľko desiatok porotcov z tých najprestížnejších filmových a tanečných škôl, producenti, umeleckí riaditelia a mnoho známych osobností, tanečníkov a choreografov. Prvé miesto v speve si ešte pred SuperStar odtiaľ odniesla Tereza Mašková. Pravidelne sa tejto súťaže zúčastňujú aj reprezentanti Česka a Slovenska a aj tento rok si zo súťaže odniesli množstvo cien.

Evelyn zatočila s kilami navyše

V Teleráne privítame populárnu komičku Evelyn, ktorá porozpráva, ako sa jej podarilo zbaviť nechcených kíl a dozvieme sa aj to, ako sa teší na Farmu.

Pozrite si Teleráno vo štvrtok, 1.augusta, o 6.00!

 

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na