MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Markizák šokoval odvahou. Skočil medzi skupinku žralokov!

26. 07 2019 10:51 | lm
Janka Hospodárová s kolegami
Janka Hospodárová s kolegami Foto: TV Markíza

O svojich zážitkoch príde porozprávať do Telerána.

Nekalé triky s dovolenkovými poukazmi

Nie je poukaz ako poukaz. Slováci môžu od nového roku naplno využívať rekreačné poukazy a ušetriť tak pri dovolenkovaní. Ale pozor, ak vám príde do mailu cestovný poukaz ponúkajúci bezplatné ubytovanie, poriadne si prečítajte, či za pobyt naozaj nič nezaplatíte. Ide o šikovný marketingový ťah.

Závislosť od “lajkov” je čoraz väčším problémom

Instagram bol spustený pred takmer 9 rokmi, v októbri 2010. Odvtedy jeho popularita prudko stúpa, followerov pribúda a závislosť používateľov rastie. Bojovať o každý lajk na Instagrame je podľa odborníkov patologické. Odkedy prišla táto sociálno-vizuálna sieť medzi nás a v podstate z večera do rána extrémne spopulárnela, zmenil sa mnohým ľuďom pohľad na svet. Mladí ale aj starší ľudia sa začali na životy iných pozerať cez prizmu lajkov, instagramovej obľúbenosti a tak všeobecne – virtuálnou optikou. Pretože, kto nemá konto na Instagrame, akoby ani neexistoval. Popularita a s tým aj prirodzene spätá nepopularita na tejto sociálnej siete veľmi výrazne ovplyvňuje sebavedomie, sebakontrolu a psychickú pohodu užívateľa.

Skočil medzi skupinku žralokov!

Markizácky "šporťák" Dano Očenáš chcel byť odmalička športovým novinárom. Vďaka svojej práci už stretol množstvo zaujímavých ľudí, prevažne športovcov. Zážitkom pre neho bolo stretnutie napríklad s Waynom Gretzkym. Dano však miluje aj cestovanie a fotografovanie. Fotografuje aj pod vodou a učarovalo mu potápanie. Dokonca už absolvoval aj "žraločie ponory". O svojich zážitkoch príde porozprávať do Telerána.

Teleráno sledujte v pondelok, 29. júla, od 6.00 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na