MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Nenechajte sa okradnúť na kúpalisku

24. 07 2019 14:20 | lm
Nenechajte sa okradnúť na kúpalisku
Nenechajte sa okradnúť na kúpalisku Foto: Shutterstock.com

Aj keď si možno myslíte, že počas sekundového ovlaženia sa vo vode sa nič nemôže stať a naše veci zostanú ležať na deke ako predtým, nemusí to tak byť.

Nenechajte sa okradnúť na kúpalisku

K horúcim dňom a prázdninám patrí kúpalisko a zábava, no stále nemôžeme zabúdať na to, že zlodeji prázdniny nemajú. Kúpaliská sú najvďačnejším miestom na krádeže, kde si špekulanti zarobia bez väčšej námahy. Aj keď si možno myslíte, že počas sekundového ovlaženia sa vo vode sa nič nemôže stať a naše veci zostanú ležať na deke ako predtým, nemusí to tak byť... Matej Snopko poradí, ako sa nenechať okradnúť.

Nešťastie spojilo rodičov

Do redakcie sa ozvalo viacero mamičiek, ktoré boli presvedčené o tom, že nemocnica môže za smrť ich detí. Rodiny sa obrátili už aj na predsedu vlády, či na ministra spravodlivosti, aby sa veci pohli ďalej. Mamičky zistili, že v zdravotnej karte údajne niekto prepísal alebo zabielil niektoré údaje... Téme sa venuje redaktorka Reflexu Jarka Kováčová, pre ktorú bola práca na tejto téme tá najťažšia, na akej za 11 rokov v Reflexe pracovala.

Jediný väzenský dozorca v hitparádach

Spevák Andrew May momentálne dokončuje svoj druhý štúdiový album s názvom Heartbeat. Vytiahol z neho práve titulnú pieseň s rovnomenným názvom plnú energie a tanca s nádychom leta. Príde o nej porozprávať do Telerána a porozpráva aj o svojom povolaní väzenského dozorcu.

Teleráno sledujte vo štvrtok, 25. júla, od 6.00 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na