MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Život s úzkostnou poruchou. Exfarmárka Lula otvorene o svojich "démonoch"

23. 07 2019 10:33 | lm
Život s úzkostnou poruchou. Exfarmárka Lula otvorene o svojich
Život s úzkostnou poruchou. Exfarmárka Lula otvorene o svojich "démonoch" Foto: Instagram/llnzz

Lucia "Lula" Gachulincová sa rozhodla vyjsť s kožou na trh a prehovoriť o téme, ktorá je ešte stále v našej spoločnosti viac-menej tabu.

Veľká Británia si zvolila nového premiéra

V Británii po viac ako mesiaci skončil proces výberu nového lídra Konzervatívnej strany a teda aj budúceho premiéra. Nástupcom sa stane buď minister  zahraničia Jeremy Hunt alebo jeho predchodca vo funkcii Boris Johnson. Dnes jednému z týchto mužov predá Theresa May vládu a s nimi aj neľahkú úlohu vyviesť Spojené kráľovstvo z Európskej únie. Viac prezradí Alžbeta Garaiová Maťašovská, redaktorka Televíznych novín.

Skleróza multiplex jej nezabránila žiť naplno


Evka Brčáková pozná časté bolesti žalúdka a svalov, 
nepríjemné injekcie a bezmocnosť. Skleróza multiplex 
jej však nezabránila snívať. Vidno, že výroba šperkov ju úplne pohltila. Neustále sa snaží zlepšovať, robí si vlastné nákresy a návrhy šperkov. Svoje výrobky fotí, komentuje a publikuje na sociálnych sieťach. Keďže otec si kvôli Evkiným korálikom rozšíril živnosť, môže ich aj predávať.

Život s úzkostnou poruchou

Jej prvá úzkosť prišla približne pred 7 rokmi. Lucia "Lula" Gachulincová, známa vďaka svojmu účinkovaniu vo Farme 8, sa rozhodla vyjsť s kožou na trh a prehovoriť o téme, ktorá je ešte stále v našej spoločnosti viac-menej tabu. Na svojom YouTube kanáli zverejnila video, v ktorom opisuje svoj život s antidepresívami. Mesiac po jeho zverejnení sa Lula fanúšikom na Instagrame pochválila skvelou správou – psychiatrička jej znížila dávku liekov a jedny úplne vysadila. Viac o svojich "démonoch" príde porozprávať do Telerána.

Teleráno sledujte v stredu, 24. júla, od 6.00 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na