MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

J.Lo oslavuje päťdesiatku!

22. 07 2019 10:11 | lm
J.Lo oslavuje päťdesiatku!
J.Lo oslavuje päťdesiatku! Foto: Profimedia.sk

Lenka Škodová sa pozrie na jej štýl a na najslávnejšie outfity.

Letíte na dovolenku? Pozor na syndróm ekonomickej triedy

Ide o pomerne častý problém cestovateľov, a to nielen v lietadlách, ale aj pri dlhých cestách autobusom alebo autom. Spája sa s opuchom nôh v oblasti členkov a rizikom tvorby krvných zrazenín. O ekonomickej triede sa v názve týchto zdravotných ťažkostí hovorí preto, že problém obyčajne vzniká u cestujúcich v ekonomickej triede, kde je medzi sedadlami nedostatok priestoru na nohy. Niektoré letecké spoločnosti už na obrazovkách umiestnených nad sedadlami alebo na nich odporúčajú, ako si počas dlhého letu precvičovať nohy.

J.Lo oslavuje päťdesiatku!

Americká speváčka a herečka Jennifer Lopez, alebo tiež J. Lo, oslávi už 24. júla okrúhlu 50-ku. Narodila sa ako Jennifer Lynn Muniz. Magazín People ju niekoľkokrát označil za jednu z najkrajších žien sveta. Tvrdí, že absolútne nevie ovládať počítače. Aj po troch rozvodoch ostala milovníčkou romantických kníh. Aktuálne je zasnúbená. Nepije a nefajčí.
Lenka Škodová sa pozrie na jej štýl a na najslávnejšie outfity.

Tri veľkofilmy a rozprávka: Ako dovolenkuje Marek Majeský?

Na divadelné dosky sa vracia rodinný muzikál Peter Pan. Hlavné dospelácke postavy si zahrajú slávni herci ako Marek Majeský, Marián Labuda, Michal Kubovčík. Malí aj veľkí diváci sa opäť nechajú vtiahnuť do magického sveta, v ktorom proti sebe bojuje zákerný Hook a jeho banda pirátov s večným dieťaťom Petrom Panom a jeho bláznivými kamarátmi. Marek Majeský príde do Telerána porozprávať o novom predstavení, v ktorom hrá otca. Zvykol si už na vyzretejšie postavy?

Teleráno sledujte v utorok, 23. júla, od 6.00 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na