MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Život skúša muža roka. Ako zvláda Martin Šmahel udalosti posledných týždňov?

18. 07 2019 12:32 | lm
Život skúša muža roka. Ako zvláda Martin Šmahel udalosti posledných týždňov?
Život skúša muža roka. Ako zvláda Martin Šmahel udalosti posledných týždňov? Foto: Instagram/martinsmahel

Ako to zvláda, prezradí v Teleráne.

Pred 50 rokmi pristál na Mesiaci prvý človek!

Let Apollo 11 bol piatym pilotovaným letom programu Apollo a prvým, ktorého posádka pristála na Mesiaci. Podľa odhadu viac ako 600 miliónov televíznych divákov na celom svete sledovalo tento historický let. Bolo to po prvýkrát, keď sa človek dostal na iné prirodzené kozmické teleso ako na Zem. Dosiahnutím povrchu Mesiaca posádka Apolla 11 splnila cieľ vyhlásený 25. mája 1961 prezidentom Spojených štátov, Johnom F. Kennedym – do konca desaťročia pristáť na povrchu Mesiaca a bezpečne sa vrátiť na Zem.

Život skúša muža roka

Martin Šmahel sa roky venuje koučovaniu ľudí, radí im ako majú žiť, ako sa majú stravovať, ako majú na sebe pracovať. Teraz prišla veľká životná skúška pre neho. Ako to zvláda, prezradí v Teleráne.

Veľká šanca pre mladé talenty

Maľujete, tancujete, spievate, hráte na hudobný nástroj, alebo máte iné umelecké vlohy? Chcete rozbehnúť svoju hviezdnu dráhu/cestu, ale chýbajú vám peniaze?  Napíšte nám na hviezdnacesta.markiza.sk! Neváhajte, čo ak práve vám zmeníme osud?! Na jedného z vás totiž čaká finančná výhra 5 tisíc eur! Staňte sa hviezdou pomocou Markízy. Všetky informácie nájdete na www.hviezdnacesta.markiza.sk.

Pozrite si Teleráno v piatok, 19. júla, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na