MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Ako ušetriť pri príchode dieťatka?

17. 07 2019 13:45 | lm
Príchod malého človiečika do rodiny je veľká radosť, avšak s tým súvisia aj rôzne finančné výdavky.
Príchod malého človiečika do rodiny je veľká radosť, avšak s tým súvisia aj rôzne finančné výdavky. Foto: Shutterstock.com

Príchod malého človiečika do rodiny je veľká radosť, avšak s tým súvisia aj rôzne finančné výdavky.

Chystáte sa zavárať? Máme prehľad cien ovocia!

Aktuálne prebieha obdobie zavárania. V Teleráne vám prinesieme veľký prehľad cien ovocia. Povieme si, ktoré ovocie a za koľko si môžeme zabezpečiť na samozberoch, akými sú Slováci konzumentmi ovocia a koľko nás vyjde tento rok cukor, ktorý bežne používame pri zaváraní.

Aké infekcie očí nám hrozia v lete?

Slnko, piesok, chlór, špina v bazéne – to všetko ohrozuje oči v lete. Začervenanie, hnis, bolesť nám môžu pekne znepríjemniť život. Ako ochrániť svoje oči pred UV žiarením, či infekciou? Aká je prvá pomoc, ak sa vám oči zapália? Kedy určite nevynechať návštevu lekára?

Bezsenné noci na dovolenke. Čo s tým?

Poznáte to, prvé dni na dovolenke väčšina detí nespí, plače, cudzie prostredie, izba, nová posteľ... Ako to zvládnuť? Ako sa vyhnúť bezsenným nociam? Ako uľahčiť dieťaťu adaptáciu, nám poradí Zuzka, ktorá sa problémom so spánkom venuje už dlho.

Ako ušetriť pri príchode dieťatka?

Príchod malého človiečika do rodiny je veľká radosť, avšak s tým súvisia aj rôzne finančné výdavky. Ako je možné pomôcť rodinám, ktoré bábätko čakajú alebo ho už majú, sa porozprávame s Matejom Neumannom. Malé bábätko čoskoro po narodení totiž potrebuje plienky, kozmetiku, pomôcky, oblečenie alebo hračky. Môžeme v tomto prípade nejako ušetriť?

Pozrite si Teleráno vo štvrtok, 18.júla, o 6.00!

 
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na