MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Zábery, ktoré ste doteraz nevideli: Video z minulosti sa mu stalo osudným!

17. 07 2019 10:00 | pet
Dominik Matulaj
Dominik Matulaj Foto: Teleráno

Na svojom sne tvrdo pracuje od základnej školy.

Sympatického Dominika Matulaja môžete pravidelne vidieť na obrazovke v Ranných Televíznych novinách v Teleráne, alebo ste možno videli niektorú z jeho reportáží v hlavnej spravodajskej relácii televízie Markíza.

 

No toto video z minulosti ste s najväčšou pravdepodobnosťou vidieť nemohli. Vzniklo ešte v roku 2011 a už vtedy, ako deviatak na základnej škole si Dominik mohol vyskúšať, aké je to sedieť v spravodajskom štúdiu a moderovať Televízne noviny!

 

"Už vtedy som vedel, že chcem pracovať v médiách. Len som bol nedočkavý, tak som napísal do Markízy, či by sme si mohli v štúdiu nahrať vlastné Televízne noviny. Myslel som si, že mi nikto neodpíše, ale nakoniec to vyšlo," prezradil nám, ako a prečo vlastne video vzniklo.

Rodičom zobral domácu kameru a nakrúcal reportáže o jeho škole, o rekonštrukcii, o učiteľoch: "Všetko som postrihal a vyskladali sme z toho 20-minútové správy. Už ani neviem od koho som zohnal to o tri čísla väčšie sako... Mal som obrovskú radosť, že som si to mohol vyskúšať. Odvtedy som za týmto cieľom išiel naplno a dnes, po ôsmich rokoch, moderujem ranné správy v Teleráne."

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na