MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Božský Kája oslavuje osemdesiatku!

12. 07 2019 12:56 | ls
Božský Kája oslavuje osemdesiatku!
Božský Kája oslavuje osemdesiatku! Foto: Profimedia.sk

O významnom jubileu Karla Gotta príde do Telerána porozprávať hudobný publicista.

Mladomanželské pôžičky z čias socializmu sú späť

Úvery na Slovensku sú naďalej mimoriadne dostupné, miera zadlženosti domácností je historicky vysoká. Napriek tomu od júla znie na Slovensku ozvena z čias socializmu, od 1. júla sa vracajú mladomanželské pôžičky. Štát chce týmto opatrením pomôcť mladým rodinám osamostatniť sa.

Čím prekvapila tohtoročná Pohoda?

Atmosféru festivalu pre každého návštevníka dotvára nielen prítomnosť priateľov alebo dobré počasie, ale hlavne hudobný program. Ponuka 23. ročníka Pohody priniesol so sebou viaceré kritikmi oceňované mená. Nájdu sa aj slovenské stálice či ambiciózne experimenty. Do Trenčína prišiel Liam Gallagher, švédska melancholická speváčka Lykke Li a pop-rockeri The 1975. Jedným z headlinerov je aj hip-hopová legenda The Roots.

Božský Kája oslavuje osemdesiatku!

Je vyučený elektrikár. Začiatok jeho kariéry sa viaže k roku 1958, kedy sa prihlásil do súťaže „Hľadáme nové talenty“. U poroty operný lyrický tenor oproti hlasom z tej doby na plnej čiare prepadol, no vyvolal záujem publika. Neskôr však začal študovať operný spev a jeho popularita stúpa už od roku 1960. O významnom jubileu Karla Gotta príde do Telerána porozprávať Rado Mešša, hudobný publicista.

Pozrite si Teleráno v pondelok, 15. júla, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na