MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Nedovoľte, aby hádky zmenili dovolenku na nočnú moru

11. 07 2019 09:53 |
Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: TV Markíza

Možno to poznáte aj vy...

Nedovoľte, aby hádky zmenili dovolenku na nočnú moru

Možno to poznáte aj vy. Celý rok sa tešíte na spoločnú dovolenku a zrazu sa pohádate. Dokonca sa to stáva aj dvojiciam, ktoré sa počas roka nehádajú vôbec. Zladiť totiž predstavy dvoch rôznych ľudí, to je ťažké aj počas bežného fungovania vo vzťahu, tobôž na dlho očakávanej dovolenke. Komplikácie jednoducho prídu a ak si ich necháte pripustiť k telu, môžu prerásť až do hádky. Pomyslíte si, ako je to možné? Veď dovolenka by mala byť obdobím oddychu, radosti, spokojnosti a užívania si pokoja.

Hravá knižka o detských pocitoch

Iryna je mama dvoch deti, pôvodom z Ukrajiny, žije tu už 10 rokov. Posledných 5 rokov bola s deťmi doma. Momentálne je čerstvo naspäť v práci. Počas materstva sa trošku venovala blogovaniu na www.supermamicka.sk. Ako si každý deň užívala deti tak ju to nadchlo k písaniu.. vždy ju zaujímali ľudia, deti.. Kniha „Kto je rýchlejší?"- Neobyčajná knižka o sebadôvere a láske k sebe samému pre deti vo veku od 3 do 8 rokov. Rozpráva príbeh o malom čiernom vĺčikovi, ktorý zo srdca miluje behať, a tiež o tom, ako vzniká túžba byť lepším pre niekoho druhého. Táto prirodzená túžba však často paradoxne spôsobí, že sebadôveru strácame. Otvorte knihou srdcia vašim deťom a ukážte im, ako si nikdy neprestávať veriť. Hravá knižka o detských pocitoch- Neobyčajná knižka o jašteričkách a slnku, ktorá pomocou príbehu odhaľuje detské pocity a otvára ich srdcia. „...koho mama miluje viac? Ako sa cítim, keď mama venuje pozornosť bratovi? Vráti sa mama, keď niekam odchádza?" To sú otázky, na ktoré by deti mali dostávať správne odpovede. Príbeh o jašteričkách im v tom určite pomôže.

Ako rád dovolenkuje Miro Jaroš?

Práve sa vrátil z dovolenky v Chorvátsku, kde bol s veľkou partiou a s maminkou! Sociálne siete bavili rôznymi fotkami napr. aj kolektívnym cvičením (aj s mamou!). Inak Miro je veľký cestovateľ, v zime je v exotike, rad sa vracia do Izraela. Ale neváha preletieť polsveta kvôli koncertu milovaných interpretov. Asi najväčší zážitok bol nedávne vystúpenie Janet Jackson, s ktorou sa dokonca aj osobne stretol.

Pozrite si Teleráno vo štvrtok, 11.júla, o 6.00!

 
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - vo štvrtok, 24. októbra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na