MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Inšpirujte sa! Tipy na originálne plážové doplnky

26. 06 2019 13:09 | ls
Letná pohoda
Letná pohoda Foto: Shutterstock.com

Pohrajte sa s plážovou módou ešte pred odchodom na letnú dovolenku!

Tipy na originálne plážové doplnky                              

Šperky, šortky, šaty, pareá, tuniky, klobúky a iné doplnky sú tu nato, aby nám pomohli vykresať aj z najobyčajnejších plaviek ozajstný štýlový skvost. Pohrajte sa s plážovou módou ešte pred odchodom na letnú dovolenku. V Teleráne si ukážeme nielen trendy v plavkách, ktoré vám pomôžu vyzdvihnúť tú-ktorú partiu tela, ale aj v plážových doplnkoch. A ak vás trápi ofina či vlasy nalepené na spotenom čele v tridsiatkach, ukážeme si, ako nosiť čelenky!

Závislosti a tínedžeri – ako ich „odlákať“ od pohárika?

Podľa odhadov ochutná prvýkrát alkohol každý júnový alebo júlový deň viac než 11-tisíc detí. Popíjanie „násťročných“ rozhodne nie je ničím novým. Rodičia nastupujúcich generácií riešia tento problém po celé desaťročia. Konzumovanie alkoholu deťmi stále prináša niektoré riziká, na ktoré neradno zabúdať. V Teleráne si povieme viac aj o tejto téme.

Chaplin, Verdi či Newton v Teleráne!

28. a 29. 6. 2019 ožije centrum Spišskej Novej Vsi opäť.  Počas dvoch dní budete mať jedinečnú možnosť vidieť známe živé sochy Big Names. Projekt Big Names mal svetovú premiéru v marci 2015 v Istanbule a odvtedy prešiel poriadny kus sveta. Za zmienku stojí Hong Kong, Singapur, Dubaj, Qatar alebo aj o kúsok bližšia Kodaň či Paríž.

Sledujte Teleráno vo štvrtok, 27. júna, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 19. júla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na