MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Partička prvý raz pod holým nebom!

18. 06 2019 17:14 |
Partička
Partička Foto: TV Markíza

Do Telerána prijali pozvanie Lukáš Latinák a Michal Kubovčík.

Aj v lete pozor na neslušné návrhy

Najstaršie remeslo prekvitá snáď od počiatku ľudstva. Je nebezpečné a častokrát nedobrovoľné. Aktuálna téma talkšou bude venovaná SEXBIZNISU. Kristína Kövešová spolu s jej hosťami predstavia svet prostitúcie, život najlacnejších (vačšinou) dievčat z ulice, až po luxusné spoločníčky na privátoch, či z eskortných služieb. Obchodovanie s bielym mäsom na Slovensku má veľa podôb, o všetkých budeme hovoriť s odborníkmi z radov polície, práva, psychológie, ale aj s ľuďmi priamo z "biznisu".

Šéf - nepriateľ zamestnancov?

Dnešná aktualita rezonuje Slovenskom. Možno k tragédii nemuselo dôjsť. Napätie v zamestnaní medzi šéfom a zamestnancom prežíva mnoho našim divákom, preto im psychológ poradí: Ako riešiť konflikty zamestnanec - šéf? Ako predchádzať dlhodobému napätiu? Ako správne jednať so svojim nadriadeným na rovinu? Prečo je vlastná pracovná frustrácia taká nebezpečná? Pomáha šport, alebo fyzická aktivita prečistiť hlavu? Máme si kúpiť boxovacie vrece?

Partička prvý raz pod holým nebom!

Do Telerána prijali pozvanie Lukáš Latinák a Michal Kubovčík a porozprávajú o svojich novinkách a o predstavení Partička, ktoré sa bude konať pod holým nebom.

Pozrite si Teleráno v stredu, 19.júna, o 6.00!

 

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 22. júla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na