MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Zo shopaholičky bojovníčka za našu planétu

24. 05 2019 10:08 |
Natália Pažická
Natália Pažická Foto: TVNOVINY.sk

Jej videá majú v krátkom čase tisíce pozretí.

Čo o nás prezradili výsledky volieb do Európskeho parlamentu?

Čo o nás prezradili - akým smerom sa posúva slovenská spoločnosť? Ako hodnotíte volebnú účasť? Vo viacerých európskych krajinách sa vo voľbách prejavili určité extrémisticky ladené tendencie a politické strany. Mnohé z nich, takisto aj mnohí z protieurópsky zmýšľajúcich kandidátov sa do Európskeho parlamentu dostali - čo to bude znamenať pre Úniu? Čo čaká europoslancov medzi prvými povinnosťami? Kedy zasadnú do pléna?

Ktoré slovenské cukrovinky chutili zahraničným fanúšikom?

Hoci je už po Majstrovstvách sveta v hokeji - včera skončili, my sme využili plné hlavné mesto zahraničných turistov, aby sme otestovali ich chute. Miška a Retro pochodili po fanzóne a popýtali sa hokejových fanúšikov, ktoré z typických slovenských dobrôt im chutili najviac. Ako to dopadlo?

Skolióza a deformity chrbtice: ako ich odhaliť?

Dnešných špecialistov sme nakrúcali v ambulancii pre deformity trupu. Je to vyššie pracovisko, kam pacientov posielajú pediatri alebo ortopédi, keď majú pacienti vážne problémy s chrbticou. V tejto ambulancii sa zameriavajú na deti v puberte - vtedy sa problémy objavujú najčastejšie. Najčastejším problémom je skolióza a tá sa vyskytuje z neznámych príčin väčšinou u dievčat a potom je to kifóza - zvýraznená hrudná krivka smerom dozadu - to sa častejšie vyskytuje u chlapcov.

Zo shopaholičky bojovníčka za našu planétu

Jej videá majú v krátkom čase tisíce pozretí. Verejnosť ju tak pozná vďaka nim. Hovorí o tom, ako si plastami ničíme planétu a módou škodíme ešte aj sami sebe. A práve preto sa rozhodla presvedčiť ľudí svojimi skúsenosťami vo svete. Natália Pažická. Študuje v Amsterdame odbor Fashion and Branding. Počas strednej školy robila freelance štylistku pre rôzne slovenské magazíny, bola aj modelkou.

Pozrite si Teleráno v pondelok, 27.mája, o 06.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 19. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na