MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Ako pripraviť svojho domáceho miláčika na cestu na dovolenku?

23. 05 2019 11:12 |
Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: vvvita/shutterstock.com

Či už na Slovensku, alebo v zahraničí, všade nás sprevádzajú otravní a nebezpeční spoločníci letných dovoleniek - komáre, muchy, kliešte...

Zdravotná záchranná služba po novom

Na Slovensku pribudne nový typ ambulancie zdravotnej záchrannej služby (ZZS), ktorá má slúžiť na prepravu pacientov.

Zavádza ho novela zákona o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti, ktorú poslanci Národnej rady (NR) SR minulý týždeň schválili.

Ministerstvo zdravotníctva novelou reagovalo na sťažnosti slovenských pacientov, ktorým sa nepáčilo používanie starých vozidiel či neetické správanie sa niektorých súkromných poskytovateľov taxi služieb. Nový typ ambulancie záchrannej zdravotnej služby je určený najmä na neodkladnú prepravu pacientov medzi zdravotníckymi zariadeniami.

Ako pripraviť svojho domáceho miláčika na cestu na dovolenku?

Či už na Slovensku, alebo v zahraničí, všade nás sprevádzajú otravní a nebezpeční spoločníci letných dovoleniek - komáre, muchy, kliešte... Čo všetko nám od nich hrozí? Ako sa pred nimi chrániť?

Ako upokojiť bábätko za 7 sekúnd?

Michaela je autorkou jedinečnej slovenskej detskej perinky, ktorá upokojuje dieťa a predlžuje spánok. Pri jej tvorbe vychádzala z našej slovenskej tradície o zavinovaní a upokojovaní bábätiek. Dizajn je moderný a jedinečný.

Sledujte Teleráno v piatok, 24.mája, o 6.00!

 

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - vo štvrtok, 19. septembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na