MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Frontálny útok na diskotéky: Mark Dann

22. 05 2019 10:34 |
Producent Mark Dann vo videoklipe Without You
Producent Mark Dann vo videoklipe Without You Foto: youtube/galganvideos

Klavirista, skladateľ a hudobný producent. Spolupracuje s populárnymi interpretmi slovenského šoubiznisu...

Frontálny útok na diskotéky: Mark Dann

Klavirista, skladateľ a hudobný producent. Spolupracuje s populárnymi interpretmi slovenského šoubiznisu a má za sebou veľa úspešných projektov, singlov a albumov. Marek Danko sa prvýkrát zoznámil s klavírom ako 4-ročný, keď si našiel detskú verziu tohto nástroja ako darček pod vianočným stromčekom. Fascinoval ho od prvého momentu najmä tým, že každý kláves vydával iný tón. Jedného dňa zistil, že na hračkárskom klavíri dokáže zahrať spamäti pesničku, ktorú sa učil spievať v škôlke. Odvtedy svoje umenie zdokonaľoval bez odborného vedenia. Veľký zlom nastal, keď sa v roku 2012 stal víťazom talentovej súťaže PaSA má talent v Lučenci. Práve tam si jeho nadanie všimol známy slovenský spevák a producent Miro Jaroš, ktorý sa oňho ihneď začal zaujímať a ponúkol mu spoluprácu.

Kariéru právničky vymenila za výrobu šperkov

Bývalá advokátka, ktorej prekážalo počúvať detaily rozvodových konaní a objavila zmysel vo výrobe šperkov. Na chodbe sa pokúšala páry dať ešte dokopy.

Nedávno prehliadka s Lýdiou Eckhardt. Šperky - pyrit. Jej klienti si vyberajú podľa pocitu šperky, ako cítia energetické vyžarovanie. Kamene sú všeobecne známe - ruženín je na lásku, pomôže nájsť vnútorný pokoj.

Srdce mu rozkázalo: SPOMAĽ!

Otto Weiter prijal pozvanie do Telerána.

Sledujte nás vo štvrtok, 23.mája, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 16. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na