MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Dražbou pomáhajú iným

21. 05 2019 12:34 |
Veronika Ostrihoňová
Veronika Ostrihoňová Foto: Instagram/veronikaostrihonova

Magazín Eva už tretíkrát spúšťa exkluzívny online Eva Charity Bazaar.

Ako sa vyznať v ročnom vyúčtovaní za byt?

Správca je do 31.5. povinný podľa zákona poslať ročné vyúčtovanie energii. Spolu s ním aj správu o svojej činnosti a finančnom hospodárení domu. Okrem informácii o spotrebe vody či nákladoch na teplo by ste tak mali mať prehľad napríklad aj o tom, v akom stave sú spoločné priestory, aké boli náklady na údržbu domu, alebo o výške splatenej sumy pri spoločnom úvere.

Dokáže deti zabaviť len profesionál?

Najúspešnejší projekt slovenskej divadelnej herečky, speváčky a autorky piesní a scenárov Fíha tralala je vlastne škriatok, ktorý žije v knihe a deti ho milujú. Od roku 2012 sa za najnavštevovanejším kultúrnym podujatím na Slovensku skrýva dynamická umelkyňa Martina Jelenová, ktorá je najšťastnejšia, keď deti tancujú, čítajú, smejú sa a sú spokojné. K tým svojim - má dve dcéry - je naopak prísna, ale tvrdí, že práve Terezka a Eliška sú jej nekonečnou inšpiráciou a motorom, aj vo chvíľach, keď to nie je najľahšie.

Dražbou pomáhajú iným

Magazín Eva už tretíkrát spúšťa exkluzívny online Eva Charity Bazaar, vďaka ktorému majú dámy z celého Slovenska možnosť dostať sa k luxusným značkám za rozumnú cenu, ktoré sa reálne v obchodoch predávajú za hriešne peniaze.

Pozrite si Teleráno v stredu, 22.mája, o 6.00!

 

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 19. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na