MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Mária Čírová má za sebou prvé live prenosy v živote. Ako to prežívala?

20. 05 2019 13:05 |
Moderátorky The Voice
Moderátorky The Voice Foto: TV Markíza

Túto sobotu si aj zaspievala...

Praktický manuál k návšteve hokejových MS

Minulý týždeň sme hovorili - s akým predstihom prísť na štadión, aké bezpečnostné kontroly čakajú fanúšikov, aké sú zakázané predmety na štadiónoch, čo vo všetko môžu a čo nesmú vo fanzónach? Aké prípravy prebiehajú v týchto dňoch? Či sa dajú ešte kúpiť lístky na zápasy?

Vankúše inšpirované snami a dobrodružstvom

Spomeniete si na moment, keď v noci, pri zhasnutom svetle spod paplóna vychádzalo svetlo baterky a keď ste miesto spánku prežívali dobrodružstvá knižných a fantazijných hrdinov? Práve tento pocit sa ilustrátor Adrián Mach snaží pretaviť do vankúšov. Z top motívov spomenieme veľrybu Gerdu ktorá brázdi vody oceánov a stretáva sa s rôznymi jeho obyvateľmi. Ďalej je to námorník, ktorý je jemný a zasnený aj keď má celé telo potetované. Spolu s ním môžete snívať o plavbe na šírom mori kedykoľvek sa Vám zachce. Nezabudnime ani na líšku Foxy, ktorá je veľká cestovateľka a taktiež úžasná spoločníčka pri čítaní alebo sledovaní televízie či Yeti, príjemný kamarát z lesa.

Moderátorka The Voice prežíva so súťažiacimi radosť i plač

Okrem toho, že je vo Voice ako moderátorka, tak túto sobotu spievala s finalistami Kaliho tímu...Každý tím mal špeciálneho hosťa a jedným z nich bola Mária (Jana Kirschner mala Ivana Táslera, Pepa Vojtek skupinu Olympic a Vojta Dyk Ondreja Rumla). Mária ma za sebou prvé dva live prenosy v živote.

Pozrite si Teleráno v utorok, 21.mája, o 6.00!

 

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 18. septembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na