MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Z The Voice vypadli obrovskí favoriti!

16. 05 2019 12:55 |
The Voice
The Voice Foto: TV Markíza

Vyspovedáme ich v Teleráne.

Otcovská dovolenka sa urýchli - kto ju ale bude platiť?

Voľno pre mužov po narodení bábätka? Zdá sa, že plány s otcovskou dovolenkou sa nečakane urýchlia. Robert Fico predbehol ministra práce Jána Richtera a so zákonom chce vyrukovať už na budúci mesiac. Zatiaľ pritom nie je jasné ani to, kto bude voľno pre novopečených oteckov platiť. Minimálne 10 dní dovolenky, počas ktorej budú muži poberať plný plat a môžu partnerke pomôcť so starostlivosťou o bábätko či behaním po úradoch. O takejto otcovskej dovolenke dlhodobo rozpráva vláda a najnovšie nám ju vo forme smernice predpísala už aj Európska únia. Na to, aby sme ju prijali za svoju, máme tri roky.

Preneste sa do stredoveku!

Aj tento rok bude Rytiersky festival Rotenstein najväčšou oslavou stredoveku široko ďaleko. Pripravili si pre vás nezabudnuteľný program plný rytierov na koňoch, vznešených dám, šermiarov a tento rok nás čakajú hneď dve veľkolepé novinky, ktorými budú živý šach a náš oheň chŕliaci drak. Stretli ste už D´Artagnana na poobednej vychádzke? Spravili ste si selfie s Robinom Hoodom, či ste si pripili na zdravie s Vojvodom Lotrinským? Na Rotensteine je všetko možné. Kolorit celebrít Rotensteinu je nekonečný.25. a 26. mája 2019 na Holičskom Zámku

Z The Voice vypadli obrovskí favoriti!

Dominik Hanza bol v tíme Vojtecha, pri výbere naslepo ho presviedčal ísť do Vojtechovho tímu aj Tomáš Klus cez telefón, ktorému zavolal Vojta Dyk v priamom prenose. Kristián bol v Kaliho tíme...jeho vypadnutie bolo veľkým šokom pre mnohých divákov. Kristián sa zúčastnil aj v Superstar, kde vypadol v semifinále...vo Voice sa teda dostal ďalej. Michalea bola tiež veľkým favoritom, bola v tíme Jany Kirschner. Adriana bola v tíme Pepa Vojteka.

Pozrite si Teleráno v piatok, 17. mája, o 6.00!

 

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 19. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na