MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Legendárny Elán sa predstaví na Tehelnom poli

14. 05 2019 17:26 |
Elán na Tehelnom poli
Elán na Tehelnom poli

Nový futbalový štadión na bratislavskom Tehelnom poli čaká po športovom otvorení aj to kultúrne.

Legendárny Elán sa predstaví na Tehelnom poli

Nový futbalový štadión na bratislavskom Tehelnom poli čaká po športovom otvorení aj to kultúrne. Bude to koncert Elán a hostia v stredu 29. mája. Prvým účinkujúcim v úlohe predkapely bude od 17. hodiny formácia Seventh Weapon, po nej to budú súbor Čarovné ostrohy, hiphoper Majk Spirit a potom už bude pódium patriť skupine Elán. Elán je na scéne 50 rokov a toto jubileum oslávil na veľkolepom koncertnom turné Elán 50 rokov Tour na Slovensku aj v Českej republike, zakončil ho pred 18.000 divákmi 20. decembra v pražskej O2 aréne. Kapela týmto turné chcela pozdraviť fanúšikov a poďakovať im za dlhoročnú vernosť. Elán uvedie koncert na Tehelnom poli v zložení ako na jubilejnom koncertnom turné, teda posilnenú dychovým triom, sláčikovým kvartetom a tromi vokalistkami. Na vystúpení zaznejú najväčšie hity, medzi nimi Vymyslená, Ulica, Tanečnice z Lúčnice či Smrtka na pražskom orloji. Prípravu neberie na ľahkú váhu, cvičiť bude minimálne päť dní štyri hodiny denne, zohrávať kapelu a všetko, čo ku koncertu patrí.

Má vaše dieťa problémy so spaním?

Keď nespi dieťa, nespí ani rodič. Všetci sú vyčerpaní a od dobrej nálady to má v tej rodine ďaleko. Spánok je dôležitý z množstva dôvodov. Keď nie je, je zle! Čo s tým? Ako to zmeniť? Aké chyby robíme pri spánku našich detí?

Zákulisie hokejového šampionátu

Martin Petro sa dostal do zákulisia šampionátu a v Teleráne porozpráva, čo všetko videl. Dozviete sa ako sa perú dresy hráčov, kde majú priestor novinári...

Pozrite si Teleráno v stredu, 15. mája, o 6.00!

 
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 16. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na