MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Exkluzívna premiéra nového klipu: Brat známej herečky rozbieha kariéru

10. 05 2019 11:32 | pet
Šimon Švidraň
Šimon Švidraň Foto: TV Markíza

Po vypadnutí v The Voice sa poriadne rozbehol.

 Jej hity sú nesmrteľné

Profesionálne začala spievať od roku 1985. Tiež bola kedysi prvý raz v cudzom, veľkom meste – v Bratislave. Ako si pamätá na svoje začiatky v hlavnom meste? Čo ju vynieslo na vrchol pop music? Kto ju koučoval? Ako sa Beáta Dubasová stala známou a uspešnou? Vašo Patejdl, Beáta Dubasová, Janko Lehotský, Pavol Hammel - štvorica populárnych slovenských umelcov sa stretne na spoločnom koncerte v Tatrách pri príležitosti 10.výročia jedného z hotelov pri Štrbskom plese 18.mája 2019. Bude to večer ich najväčších hitov.

Zdravotné sestry podporila aj Kate Middleton

V nedeľu bol svetový deň sestier. Jednou z nich je aj vedúca sestra Zuzana Maderová, ktorá sa stará o seniorov aj juniorov. Má bohaté profesionálne skúsenosti. Ako sa dostala k tejto profesii? V čom je náročná táto práca? Čo jej to dalo, čo vzalo? Prečo je sestier málo? Prečo a v čom treba podporiť ich prácu,ako to napríklad robí aj Kate Middleton?

Exkluzívna premiéra nového klipu

Šimon Švidraň, brat známej herečky a speváčky Barbory Švidraňovej, v súťaži The Voice Česko Slovensko síce vypadol v súbojoch, ale táto šou mu pomohla rozbehnúť kariéru a už vydal aj nový song s kapelou Funkiez. Volá sa Kým si.

Sledujte Teleráno v pondelok 13. mája od 6:00 na Markíze

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 19. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na