MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Ako žije dnes víťazka The Voice Lenka Hrůzová?

09. 05 2019 10:31 |
Lo Hrůzová
Lo Hrůzová Foto: TV Markíza

Lenka po víťazstve v šou Hlas Česko Slovensko v roku 2014 nevyužila ponuky veľkých spoločností, čo jej trošku sťažilo a spomalilo jej hudobnú kariéru...

Ako žije dnes víťazka The Voice Lenka Hrůzová?

Lenka Lo Hrůzová po víťazstve v šou Hlas Česko Slovensko v roku 2014 nevyužila ponuky veľkých spoločností, čo jej trošku sťažilo a spomalilo jej hudobnú kariéru, ale v konečnom dôsledku tento rok umožni speváčke v kľude riešiť jej problémy s hlasivkami a pouvažovať, ako ďalej. Speváčka aktívne spolupracuje s vlastnou kapelou LoGarytmy. Minulý rok pokrstila svoj nový videoklid k piesni Rouhání. Pieseň obdržala niekoľko ocenení. Hosťuje aj v rôznych projektoch, ako Cimbálová muzika Gajdoši Brno alebo Slovak Accordion orchestra z Košíc. Onedlho ju môžete vidieť v pripravovanom historickom seriáli o živote Jakuba Krčína z Jelčan, v ktorom naspievala úvodnú pieseň.

Markizáci pomohli hendikepovaným deťom

Do Pezinka cez víkend premiérovo zavítal Spartan Race. Známe prekážkové preteky podporili známe markizácke tváre. Fitneska Lucka Mokráňová, redaktor Telerána Vratko Sirági a moderátor Tomáš Juríček, ktorým dal prekážkový beh poriadne zabrať.

Vráti sa Marián Gáborík na ľad?

Vytratil sa. Slovenského hokejistu Mariána Gáboríka počas posledných rokov trápia zranenia a najhoršie to s ním bolo najmä túto sezónu. O Gáboríkovi veľa správ či fotiek počas posledného roka nebolo. Počas minulej sezóny, keď prestúpil z Los Angeles do Ottawy, odohral dokopy 46 zápasov, túto sezónu nenastúpil ani na jeden. A 37-ročný slovenský kanonier sa tak trochu vytratil z povedomia fanúšikov.

Nenechajte si ujsť Teleráno v piatok, 10.mája, od 6.00!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 22. septembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na