MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Veľké stretnutie legendárnych „chraplákov"

06. 05 2019 12:39 |
Peter Cmorik
Peter Cmorik Foto: TV Markíza

Do Telerána prijal pozvanie Peter Cmorik.

Láska cez sociálnu sieť: Facebook spúšťa zoznamku

Už dávnejšie sme informovali aj o tom, že Facebook chystá zoznamku po vzore Tinderu. Táto funkcia je už v niektorých krajinách ako Thajsko, Kolumbia či Kanada dostupná, ale spoločnosť ju plánuje rozšíriť do ďalších krajín. Navyše pridáva funkciu Secret Crush. Tá sa postará o to, že ak máte medzi priateľmi osobu, ktorá sa vám tajne páči a vy sa jej páčite tiež, upozorní vás na to.

Exkluzívna charita MET gala: v čom zažiarili hviezdy?

Aj tento rok, už tradične, prvý pondelok v máji, zachváti New York kostýmová nálada. Otvára sa totiž Met Gala. Oficiálne Costume Insitute Gala, ktorý poznáme neformálne pod vychýreným názvom The Met Gala, je považovaný za jeden z najvýznamnejších gala večerov v USA. Funguje už od roku 1948 a každoročne sa na ňom predvedú celebrity v nápadných prepracovaných róbach, pútajúce pozornosť fotografov aj širokej verejnosti. Málokto však vie, že benefícia v Kostýmovom Inštitúte Metropolitného múzea umenia v New Yorku je vlastne otváracou ceremóniou každoročnej módnej výstavy v tejto inštitúcii. Témou Met Gala 2019 je Camp: Notes on Fashion - táborová móda.

Jeden deň s europoslancom

Eduard Kukan, ktorý v EP končí, nás previedol svojou kanceláriou, ktorá je vraj zariadená celkom asketicky, nemá ani televízor, čiže nemôže sledovať rokovania. Výhodou je výhľad do átria, kde možno vidieť spevákov a hudobníkov, ktorí tam zvyknú vystupovať. V Bruseli má Eduard Kukan oveľa väčšiu, krásnu kanceláriu, aj asistenti majú svoju kanceláriu - lebo v Bruseli trávia oveľa viac času. Europoslanci totiž pôsobia 2 týždne v mesiaci v Bruseli, týždeň v Śtrasburgu a jeden týždeň na Slovensku.

Veľké stretnutie legendárnych „chraplákov"

V stredu budeme v Chart show vysielať hitparádu s Najväčšími chraplákmi - najvýraznejšími chrapľavými hlasmi v speváckej histórii. Peťo tam bude spievať spolu s Terezou Maskovou pesničku Total Eclipse of the Heart od Bonnie Tyler. Ale v rebríčku bol samozrejme umiestnený aj on ako typicky spevák s chrapľavým hlasom na ôsmej priečke. Okrem neho tam boli umiestnení aj Bonnie Tyler, Suzie Quatro - tá bude dokonca v Chart show aj osobne spievať...tak možno či ju tam stretol a aká bola, ako naňho zapôsobila...potom tam bola Anastacia, Jožo Ráž..

Pozrite si Teleráno v utorok, 7.mája, o 6.00!

 
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 19. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na