MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Čo spája brata Umy Thurman a vnučku Maríny Kraľovičovej?

02. 05 2019 14:59 |
Uma Turman
Uma Turman Foto: Profimedia.sk

Dechen Carl Thurman je brat slávnejšej sestry Umy Thurman, s ktorou nielen cvičia jogu, ale aj hrajú vo filmoch...

Lopta na miesto mobilu

Markíza a jej projekt Hýbsa Slovensko podporuje myšlienku aktívneho životného štýlu v rodinách. Aj preto u nás v Teleráne dávame priestor mladým športovcom, aby inšpirovali ostatných. Aby odložili tablety, mobily a vybehli hoci len von na dvor, zahrali si futbal, hokejbal, čokoľvek, ale nech sa hýbu. Aby boli zdravší, spokojnejší, úspešnejší.

Čo spája brata Umy Thurman a vnučku Maríny Kraľovičovej?

Dechen Carl Thurman je brat slávnejšej sestry Umy Thurman, s ktorou nielen cvičia jogu, ale aj hrajú vo filmoch. 4. a 5. mája ho môžete vidieť na jogovom festivale Mana Stay v bratislavskej vodárenskej záhrade. Dechen je kočovný jogín, to znamená, že cestuje po celom svete a učí jivamukti yogu, ktorá pochádza z New Yorku

Úprimná spoveď o hokeji, peniazoch, či ženách

„Bol som maximálne otvorený a úprimný. Úplne som sa otvoril a rozhovoril, ako by som bol u psychológa. Pri viacerých pasážach nechýbali ani slzy. Bral som to ako očistu," hovorí bývalý hráč NHL aj slovenskej hokejovej reprezentácie Boris Valábik o svojej knihe Volali ma bitkár, ktorá vychádza práve dnes. Otvorene sa vyjadruje nielen o hokeji, ktorý je preňho celoživotnou vášňou, ale aj o peniazoch, ženách, návykových látkach či o tom, prečo sa rozhodol po skončení kariéry pre štúdium na škole policajného zboru.

V piatok vstávate s Fragile!

FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina FRAGILE interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

Sledujte Teleráno v piatok, 3.mája, o 6.00!

 
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 19. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na