MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Švajdovci: Ich vášeň pre hokej nepozná hranice

30. 04 2019 13:32 |
Zlatica Puškárová a Patrik Švajda so synom Leom
Zlatica Puškárová a Patrik Švajda so synom Leom Foto: TV Markíza

Syn Patrika a Zlatice je vášnivý hokejista.

Čo bude s exekúciami staršími ako 5 rokov?

Exekučné konania, ktoré sú staršie ako päť rokov, budú zastavené zákonne. Nejde o exekučnú amnestiu. Pohľadávka nezaniká. Dlžoba nezaniká. Ak som ako občan nezaplatil zdravotnej poisťovni a dlžím jej s úrokmi tisíc eur, tak tých tisíc eur môže poisťovňa stále vymáhať. A môže dať na dotyčného exekúciu po novom. Štát opatrením siahne iba na exekúcie, ktoré majú občania voči verejným inštitúciám, ako napríklad Sociálnej poisťovni a iným.

Vyženil si talentovanú dcéru

Matej si vyženil nevlastnú dcéru. Aj keď nie je jeho biologická dcéra, venuje sa jej celým srdcom. Objavil v nej veľký talent pre tanec. Je jej trénerom, priateľom, nevlastným otcom, poradcom. Sofia je veľmi šikovná, Matej je pre ňu veľký vzor, on naopak túži, aby Sofia postupne zažila všetko krásne, čo prežil Matej práve vďaka svojej úspešnej kariére tanečníka. Najnovšie vyhrali 3x majstrovstvá Slovenska. Sofia je najmladšia, ktorá získala majstrovský titul!

Ich vášeň pre hokej nepozná hranice

Do Telerána prídu manželia Švajdovci, ktorí prezradia, akú úlohu v ich živote zohráva hokej. Syn Leo si už bez neho nevie predstaviť život.

Nenechajte si ujsť Teleráno vo štvrtok, 2. mája, o 06.55!

 

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 19. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na