MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Marián Mitaš novou hviezdou seriálu Kuchyňa

26. 04 2019 10:49 | lch
Marián Mitaš
Marián Mitaš Foto: TV Markíza

Herec prijal pozvanie do Telerána.

Testujeme dvojakú kvalitu potravín

Dvojaká kvalita sa stala v celej Európskej únii klamlivou obchodnou praktikou, ktorú možno tvrdo postihovať. Európsky parlament totiž schválil smernicu o nekalých obchodných praktikách na vnútornom trhu. Vzťahovať sa pritom bude nielen na potravinárske, ale aj nepotravinárske produkty. Ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná informovala, že schválením smernice dvojakej kvalite produktov v EÚ odzvonilo a vyzvala producentov, aby s dvojakou kvalitou svojich produktov prestali, inak budú tvrdo sankciovaní.

Transplantácia srdca: ako prebieha operácia?

Zuzka Javorová sa opäť venovala problematike transplantácie srdca. Akonáhle sa nájde vhodný darca - teda človek, ktorému už nežije mozog ale ostatné orgány fungujú, spustia sa dva transporty. Pacienta aj srdce treba dostať do Bratislavy, kde sa transplantuje. Akonáhle srdce opustí telo darcu, majú lekári 4 hodiny na to, aby ho transplantovali do tela príjemcu.

Prvý zero waste beh na Slovensku!

Myšlienku zero waste môžeš podporiť aj športom. Prvý bezobalový beh na Slovensku sa bude konať už v máji. 4. mája sa v Bratislave uskutoční historicky prvý beh s takouto myšlienkou. Trať povedie aj cez Rakúsko.

Marián Mitaš novou hviezdou seriálu Kuchyňa

Do Koliby nečakane prichádza Boris (Marián Mitaš) - bývalý čašník a zároveň bývalý Saškin frajer. Všetci sú z jeho návratu nadšení, okrem Sašky a Michala.

Sledujte Teleráno v pondelok, 29. apríla, o 06.00 na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 19. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na