MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Maja, postrach Markízy sa nebojí politiky ani celebrít

20. 03 2019 14:35 | www.markiza.sk
František Košarišťan alias fero_joke
František Košarišťan alias fero_joke Foto: TV Markíza

Nášho štvrtkového hosťa poznáte z instagramu ako komika menom fero_joke, no už takmer rok sa infiltruje s mopom a prachovkou aj do chodieb Markízy – vo formáte Maja, postrach Markízy!

Album roka, primátor za basgitarou: Novinky v Pare!

Šesť rokov čakali fanúšikovia na nový album úspešnej kapely Para, v lete minulého roka sa konečne dočkali. Najnovší hudobný počin zvečnený na nosiči sa aktuálne teší popularite nielen medzi fanúšikmi, ale aj priazni odbornej verejnosti - stal sa albumom roka! Viac už nám prezradia členovia kapely Para Tomáš Lasky Šedivý, Jozef Jojo Rezník a Daniel Buzinkay.

Ožíva príbeh legendárnej habsburskej panovníčky

Už 22. a 23. marca 2019 uvedie Nová scéna pôvodný slovenský muzikál o panovníčke, ktorá ovplyvnila chod dejín v strednej Európe a bola nositeľkou hodnôt, na ktorých stojí tá dnešná O mocnej političke, ale aj ľúbiacej a zraniteľnej žene v mužskom svete - Márii Terézii. S pozvánkou naň k nám zavítajú jeho hviezdy Branislav Deák a Sisa Sklovská.

Maja, postrach Markízy sa nebojí politiky ani celebrít

Poznáte ho z instagramu ako komika menom fero_joke, no už takmer rok sa infiltruje s mopom a prachovkou aj do chodieb Markízy – vo formáte Maja, postrach Markízy. Naším hosťom bude vo štvrtok aj Fero Košarišťan, ktorého zároveň spoznáte z úplne inej stránky.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 14. februára, o 6.00!
Sledujte celé epizody na