MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Stala sa z nej youtuberka

27. 02 2019 12:40 | www.markiza.sk
Veronika a Sajfa
Veronika a Sajfa Foto: Instagram/veronikaostrihonova

S v pozitívnom zmysle slova influencerkou, redaktorkou Televíznych novín Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou sa budeme baviť najmä o jej youtuberstve a talk show so zaujímavými a úspešnými hosťami.

Občianske preukazy pre deti do 15 rokov realitou

Pred pár rokmi sa hovorilo o elektronických preukazoch poistencov, ktoré mali slúžiť na identifikáciu u lekára. Tie sa nakoniec zrušili a nahradiť ich majú občianske preukazy s čipom. Podľa nového zákona z dielne ministerstva vnútra, sa však občianske preukazy budú vydávať aj deťom do 15 rokov. Ako bude vyzerať, ako ho vybaviť, na čo bude slúžiť, či odkedy to bude platiť vie reportérka Telerána Viktória Lancošová.

Študovali herectvo, dnes žijú vo svete cukroviniek

Našimi hosťami budú vo štvrtok odborníčky na bylinkové pusinky či cukrové lízanky - vyštudované herečky a talentované cukrárky Foska Miyagi a Zuzana Haverdová.

Stala sa z nej youtuberka

S novinárkou, v pozitívnom zmysle slova influencerkou a všeobecne dobre známou bojovníčkou za práva žien, ktorá dostáva do povedomia dôležité témy, redaktorkou Televíznych novín Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou sa budeme baviť najmä o jej youtuberstve a talk show so zaujímavými a úspešnými hosťami.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 17. februára, o 6.00!
Sledujte celé epizody na