MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Privyrobiť si na Oscaroch? Možné aj na Slovensku!

22. 02 2019 14:00 | PR článok
Privyrobiť si na Oscaroch? Možné aj na Slovensku!
Privyrobiť si na Oscaroch? Možné aj na Slovensku! Foto: Niké - Prvá slovenská stávková spoločnosť

Tohtoročný Oscar prinesie radosť oceneným a môže aj vám. Vyberte si svojich favoritov na tikety a tešte sa s nimi.

Stávkovanie už dávno nie je len o športových podujatiach. Svojich nadšencov majú aj politické, či spoločenské udalosti. A jednou z nich je aj udeľovanie prestížnych filmových ocenení – zlatých sošiek, známych aj ako Oscary. Favoritmi tipérov sú Rami Malek ako herec v hlavnej úlohe s kurzom 1,15. Rovnako sa jasné víťazstvo predpokladá v kategórii herečka, ktorou by sa podľa tipérov mala stať Glenn Close. Spomedzi filmov tipéri odhadujú úspech filmu Roma. Víťazov spoznáme už tento víkend.


Privyrobiť si na Oscaroch? Možné aj na Slovensku!
Foto: Niké - Prvá slovenská stávková spoločnosť
 

Uspejú favoriti?

Tohtoročný galavečer sa uskutoční už najbližšiu nedeľu. Očakáva sa tipérsky nudný večer plný tutoviek. Z minulosti však vieme, že prekvapenia sa môžu dostaviť vždy. „Áno, dá sa povedať, že tohtoročný Oscar má svojich jasných favoritov. Podobne zmýšľajú aj tipéri, ktorí v tom majú prevažne jasno,“ prezradil hlavný bookmaker Niké Richard Slušný.

Privyrobiť si na Oscaroch? Možné aj na Slovensku!
Foto: Niké - Prvá slovenská stávková spoločnosť
 

Tešiť sa bude Malek i Close?

Rozmeňme si to na drobné. Bolo by prekvapením, ak by dokonalé stvárnenie Freddieho Mercuryho nezostalo bez povšimnutia. Preto tip na to, že v kategórii Najlepší herec v hlavnej úlohe vyhrá Rami Malek, je prvou tutovkou tohtoročných Oscarov s kurzom 1,15. Aj ženská kategória má karty rozdané. Za úlohu vo filme The Wife by sa mala tešiť Glenn Close, na ktorú je vypísaný rovnako kurz 1,15.

Privyrobiť si na Oscaroch? Možné aj na Slovensku!
Foto: Niké - Prvá slovenská stávková spoločnosť
 

Postará sa Bohemian Rapsody o prekvapenie večera?

Favoritom v najsledovanejšej kategórii – Najlepší film – je snímka mexického režiséra Alfonsa Cuaróna s názvom Roma. Pravda, v tomto prípade sú tipéri o niečo opatrnejší a podobne zmýšľajú aj bookmakeri. Kurz na jeho triumf mierne stúpa. „Prijaté stávky sú o čosi vyrovnanejšie v porovnaní s predchádzajúcimi kategóriami. Hlavne Bohemian Rapsody šliape Rome na päty,“ uviedol Slušný. Snímka o legendárnej kapele Queen získala Zlatý glóbus v kategórii dráma a možno sa postará aj o jedno z najväčších prekvapení tohtoročného Oscara. Kurz na jej triumf je lákavý – 14,0.

 

Natipuj si v Niké!

Tohtoročný Oscar prinesie radosť oceneným a môže aj vám. Vyberte si svojich favoritov na tikety a tešte sa s nimi. Navyše, Niké nových hráčov odmení. Pri registrácii si môžete vybrať bonus šitý na vašu mieru – 20 stávok zadarmo v hodnote 40 eur či vstupné bonusy v hodnote 50 eur, 300 eur alebo 1000 eur.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 2. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na