MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Migréna nie je len bolesť hlavy!

31. 01 2019 18:10 | www.markiza.sk
Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: ViDi Studio/shutterstock.com

Neurológ MUDr. Nizar Najar pozná odpovede na otázky, prečo migréna viac postihuje ženy ako mužov, kedy treba navštíviť neurológa... A mnohé ďalšie.

Máme sa pripraviť na epidémiu chrípky?

Podľa aktuálnych informácií v Česku nastupuje epidémia chrípky. Ako je to s chorobnosťou na SLovensku; či sa môžu sa nakaziť aj tí, ktorí sú zaočkovaní a či sa treba pripraviť na podobne silný vírus, aký nás prekvapil minulý rok vie prof. MUDr. Zuzana Krištúfková, PhD., predsedníčka Slovenskej epidemiologickej a vakcinologickej spoločnosti.

Migréna nie je len bolesť hlavy!

Predstaviť novovzniknutú pacientsku organizáciu Migréna je choroba a podnietiť ľudí, aby sa o tomto ochorení na Slovensku, príde neurológ MUDr. Nizar Najar z Neurologickej kliniky SZU a UNB v Bratislave, ktorý pozná odpovede na otázky ako rozoznať klasickú bolesť hlavy od migrény, prečo migréna viac postihuje ženy ako mužov, kedy treba navštíviť neurológa... A mnohé ďalšie.

Krásne a talentované speváčky moderátorkami!

Jedna z najpopulárnejších speváckych súťaží The Voice sa vracia na obrazovky Markízy. V súťaži si štyria kouči vyberajú súťažiacich do svojich tímov len na základe ich hlasu. Nezáleží na vzhľade, veku ani na skúsenostiach. Iba hlas môže našich koučov presvedčiť o tom, či si spevák zaslúži šancu. Našimi hosťami budú v piatok dve krásne moderátorky tejto šou, speváčky Tereza Kerndlová a Mária Čírová.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 19. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na