MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Veštkyniam mráz neprekáža

21. 01 2019 14:05 | www.markiza.sk
ilustračná snímka
ilustračná snímka Foto: shuterstock.com/Africa Studio

Aká je súčasná taktika „veštkýň“ z čerpacej stanice, na ktoré si posvietila pred rokom, vie redaktorka relácie Reflex Kristína Kövesová.

Módna ikona Diane Pernet na Slovensku

V utorok v našom štúdiu privítame aj charizmatickú dámu americko-francúzskeho pôvodu, ktorá v súčasnosti patrí medzi najplyvnejších ľudí svetovej módy - rešpektovanú kritičku, kurátorku, organizátorku módneho filmového festivalu, zakladateľku kultového módneho blogu A Shaded View On Fashion a zároveň autorku série parfumov Diane Pernet. Sprevádzať ju budú novinár a PR agent Milosh Harajda a tlmočníčka Barbora Bajčíková.

Veštkyniam mráz neprekáža

Možno sa vám to stalo tiež - zastavili ste na pumpe pri diaľnici a okamžite k vám pristúpila veštica alebo predajca s hodinkami či iným tovarom... Aká je súčasná taktika „veštkýň“ z čerpacej stanice, na ktoré si posvietila pred rokom, vie redaktorka relácie Reflex Kristína Kövesová.

Cviky a recepty na zahriatie

Ako zahriať telo a posilniť obličky (dobrým jedlom, cvikmi a tlakovými bodmi na chodidlách a ušiach) vám poradí ambasádorka zdravého životného štýlu Andy Pavlík Timková.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 19. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na