MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Dokopy schudli neuveriteľných 250 kilogramov!

16. 01 2019 14:30 | www.markiza.sk
Rudo Kučák a Ján Hodoň
Rudo Kučák a Ján Hodoň Foto: TV Markíza

Našimi hosťami budú vo štvrtok aj exsúťažiaci Extrémnych premien - J. Hodoň, niekdajší najťažší účinkujúci šou, a R. Kučák, ktorý schudol temer na polovicu pôvodnej váhy.

Horúčka – ako odhaliť, čo sa za ňou skrýva?

Chrípkových stavov je stále viac, no napriek tomu, že sme si mnohí chrípku „odskákali“ už viackrát, nevieme ju stále rozlíšiť od iných chorôb. Aký je základný rozdiel medzi chrípkou a prechladnutím (v príznakoch aj liečbe), či treba ísť k lekárovi a ako dlho dokáže chrípka prežiť na rôznych povrchoch vie všeobecná lekárka pre dospelých MUDr. Soňa Ostrovská.

Británia chce aj nechce brexit. Čo bude ďalej?

Dohoda britskej premiérky Mayovej s Bruselom o podmienkach vystúpenia Spojeného kráľovstva z Európskej únie podľa očakávania neprešla. Neočakávali to ani stávkové kancelárie, ani analytici. Šok však prišiel, keď sa začali spočítavať hlasy – proti dohode totiž hlasovalo oveľa viac poslancov, ako sa čakalo! Viac informácií má redaktorka zahraničného spravodajstva Televíznych novín Ivana Miklánková.

Dokopy schudli neuveriteľných 250 kilogramov!

Našimi hosťami budú vo štvrtok aj exsúťažiaci Extrémnych premien - Ján Hodoň z Varína, niekdajší najťažší účinkujúci tejto televíznej šou (pred súťažou vážil neuveriteľných 285 kilogramov), a Rudo Kučák z Čadce, ktorý schudol temer na polovicu svojej pôvodnej váhy.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 22. septembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na