MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

To naj Lenky Vavrinčíkovej

28. 11 2018 23:45 | www.markiza.sk
Lenka Vavrinčíková
Lenka Vavrinčíková Foto: TV Markíza

S moderátorkou Televíznych novín sa porozprávame nielen o najmilších a najlepších stránkach jej života, ale načrieme trochu i do opačného súdka!

Oči po 50-tke: ako bojovať so sivým zákalom?

Najčastejšie sa objavuje po 65. roku veku života, ale môže sa objaviť až v osemdesiatke. Pravá príčina jeho vzniku nie je známa. Je však isté, že ho urýchľujú vyššie dioptrické chyby, niektoré ochorenia či zápaly a úrazy oka. Vac už vie očná lekárka MUDr. Adriana Smorádková.

Všetko, čo potrebujete vedieť o plastike prsníkov

Nielen o tom, prečo sa vlastne rozhodla prihlásiť sa do súťaže, ale i o tom, ako sa cíti dnes, dva mesiace zákroku - ako (a či) sa po ňom zmenil jej život sa budeme rozprávať s víťazkou Luciou. Z opačného uhla pohľadu nám zákrok, jeho priebeh, rekonvalescenciu a vhodnosť pre prípadné ďalšie záujemkyne objasní MUDr. Jarmila Hudáková (GÉVÉ Klinika).

To naj Lenky Vavrinčíkovej

S moderátorkou Televíznych novín Lenkou Vavrinčíkovou sa porozprávame nielen o najmilších a najlepších stránkach jej života, ale načrieme trochu i do opačného súdka - vyspovedáme ju, aká je jej naj-väčšia fóbia či najtrápnejší zážitok!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 19. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na