Teleráno cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Hlasy prepožičali mačiatku aj papagájovi

20. 07 2018 14:20 | www.markiza.sk
Tobi a Maroško alias Max a Kubko
Tobi a Maroško alias Max a Kubko Foto: instagram/_tobias_kral/

O pôvabnej animovanej rozprávke i o nakrúcaní nových častí Oteckov sa porozprávame s herečkou Oľgou Belešovou a Tobiasom Králom, alias seriálovým Maxom.

Pas na poslednú chvíľu: Dokedy vám ho vydajú?

V klientských centrách si na vybavenie pasu počkáme aj v strede leta, pretože mnohí dovolenkári si vybavovanie nechávajú na poslednú chvíľu, čo sa môže vypomstiť. Viac žiadostí totiž znamená predĺženú dobu čakania - a skrátená lehota zase dvoj- až trojnásobok základnej sadzby pri bežnej lehote vydania pasu do 30 dní. Viac už vie reportérka Telerána Viktória Lancošová.

Ako sa stať majstrom v break dance?

S pozvánkou na festival Legits blast v Banskej Bystrici, kde si prídu na svoje všetci milovníci hip hopu a breakdancu, knám do Telerána zavítajú tanečníci Zuzana Kaduková a Tony Moisés.

Hlasy prepožičali mačiatku aj papagájovi

O pôvabnej animovanej rozprávke o nezbednom mačiatku Klbku, jeho trochu lenivom otcovi Fúzikovi, jeho parťáčke Are a neuveriteľnom dobrodružstve, ale i o nakrúcaní nových častí obľúbených Oteckov sa porozprávame s herečkou Oľgou Belešovou, Tobiasom Králom, alias seriálovým Maxom, jeho mamou Miou a sestrou Karolínou.

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 6. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na