MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Letný temperamentný hit o začínajúcej láske

17. 07 2018 15:10 | www.markiza.sk
Marco Rajt, Lady Colors a Grupo Caliente
Marco Rajt, Lady Colors a Grupo Caliente Foto: Facebook/grupocaliente

Našimi hosťami budú aj husľový virtuóz M. Rajt Lenka, a Kristína z kapely Lady Colors, ktoré nám predstavia nový videoklip k chytľavému singlu Kým hráš.

Dovolenkoví podvodníci úradujú na internete

V čase letných dovoleniek polícia ešte op čosi dôraznejšie varuje všetkých dôverčivých, že dnes vám nikto nedá nič zadarmo. Nie bezdôvodne, toto leto totiž akoby sa vrece roztrhlo s prešpekulovanými podvodníkmi! Jedni operujú na sociálnych sieťach, kde vyhlasujú falošné súťaže a obohacujú sa na finančných príspevkoch tých, čo naivne veria, že si nimi zvýšia šancu vyhrať. Druhí zase o nemalé peniaze obtiahli dovolenkárov, ku ktorých rezerváciám sa dostali podvodne, zrejme pomocou phishingového útoku, a vydávajúc sa za hotel, v ktorom majú byť ubytovaní, ich požiadali o prednostné uhradenie platby! Viac už vie Ondrej Macko, šéfredaktor TOUCH IT.

Viete, s kým na internete komunikujú vaše deti?

S redaktorkou Reflexu Kristínou Kövešovou si opäť posvietime na zvrátených Slovákov na internetových zoznamkách.

Letný temperamentný hit o začínajúcej láske

Našimi hosťami budú aj husľový virtuóz Marco Rajt so synčekom a Lenka LeRa Rakár, Mária Lechmanová a Kristína Mečko z kapely Lady Colors, ktoré nám predstavia nový videoklip k chytľavému singlu Kým hráš.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 19. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na