MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Boj proti zlodejkám pokračuje!

13. 06 2018 13:20 | www.markiza.sk
Kristína Kövešová
Kristína Kövešová Foto: TV Markíza

Minulý rok terorizovali Bratislavu zlodejské gangy zo zahraničia. Niektorí z nich sa skúšajú vrátiť. Viac už vie redaktorka Reflexu K. Kövešová.

Nová povinnosť pre živnostníkov!

Bez ohľadu na to, či ste murár, farmár, prekladateľ, alebo účtovník, nová povinnosť sa týka všetkých živnostníkov a začne platiť od 1. júla. Od tohto dátumu už nebude možné podávať daňové priznanie vytlačené na papieri poštou alebo osobne, ale iba elektronicky. NPodrobnosti pozná reportérka Telerána Viktória Lancošová.

Boj proti zlodejkám pokračuje!

Minulý rok terorizovali naše hlavné mesto zlodejské gangy zo zahraničia. Denne okrádaním turistov zarábali tisíce eur, ľuďom z mesta sa neraz vyhrážali, nemali problém zaútočiť aj na náš štáb. Sledovali sme ich niekoľko mesiacov, odhalili sme nielen kde bývajú, ale aj ich zlodejské praktiky. Dobre si všímajte teraz tváre zlodejov z reportáže, niektorí z nich sa totiž na Slovensko skúšajú vrátiť aj tento rok. Viac už vie redaktorka relácie Reflex Kristína Kövešová.

Silný odkaz pre všetky ženy!

Veselá pesnička s odľahčeným textom dostala vizuál, ktorý je spočiatku podobne zábavný, no potom prichádza moment, kedy všetka sranda končí. Reč je o videoklipe k piesni Dýchaj z úspešného sólového debutu speváka Lukáša Adamca, ktorý ukazuje, ako ďaleko až môže zájsť snaha o štíhlu líniu a aká je sila skutočného priateľstva. O silnom posolstve, ktoré v sebe jeho novinka skrýva, sa s ním porozprávame vo štvrtok v Teleráne.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 19. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na