MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Ako sa zbaviť pichľavej bolesti chodidiel

12. 06 2019 14:07 |
Zora Czoborová
Zora Czoborová Foto: Teleráno

Unavené chodidlá - pichľavá až pálčivá bolesť po celodennej chôdzi a dlhodobom státí.

Zdražovanie nás učí hospodáriť s elektrinou!

Regulované ceny elektriny pre domácnosti a malé podniky by v budúcom roku mali významne zdražieť. Cena jednej megawatthodiny (MWh) by mohla stúpnuť o približne desať eur. O pätinu drahšia elektrina "V porovnaní s dneškom by tak elektrina medziročne zdražela o asi 20 %," povedal Martin Semrič, portfólio manažér spoločnosti Magna Energia. Dôvodom je aktuálne platný regulačný vzorec, ktorý počíta s cenami elektriny obchodovanej na komoditnej burze v Prahe.

Bystrík ohlásil veľký koncert!

Spevák Bystrík usilovne pracuje na novinkách pre svojich fanúšikov. Nedávno ohlásil svoj veľký koncert spojený s krstom nového CD, ktorý sa takmer ihneď vypredal a tento týždeň mu vychádza klip k piesni Na Kráľovej holi.

Bystrík sa so svojou bandou venuje už niekoľko rokov prerábaniu ľudových piesní. Ako sám tvrdí, folklór a ľudovú hudbu veľmi obdivuje, nachádza v nej inšpiráciu a rád ju pretvára vlastným spôsobom. Ľudia na túto hudbu reagujú veľmi pozitívne, vytvára krásnu atmosféru medzi hudobníkmi a publikom.

Ako sa zbaviť pichľavej bolesti chodidiel

Unavené chodidlá - pichľavá až pálčivá bolesť po celodennej chôdzi a dlhodobom státí. Teraz sa začnú všetci vďaka peknému počasiu chodiť na turistiku, či túry do našich Tatier, hrať golf, proste viac športovať a aktívne tráviť čas na nohách. Z čoho následkom preťaženia často vzniká bolesť nôh konkrétne únava a svalovica na svaloch chodidiel čo si málokto uvedomí. Najviac trpia ľudia najmä s plochými nohami. Takáto bolesť a únava sa samozrejme prenáša do kolien, bedrových kĺbov až do krížov, z čoho môžu vzniknúť zápaly a chronické bolesti. Čo robiť? Ako si pomôcť?

Po rokoch sa rozhodli potvrdiť manželský sľub

Vstúpiť druhý krát do tej istej „rieky" je vo vzťahu odvážny jav. Nájdu sa však páry, ktoré spolu žili ako manželia, rozviedli sa a po 10-15 rokoch sa k sebe nielen vrátili, ale opäť zorganizovali spoločnú svadbu. Starosta Záhorskej Bystrice - Jozef Krúpa - pozná ich príbehy a vyrozpráva nám ich...

Pozrite si Teleráno vo štvrtok, 13.júna, o 6.00!

 
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 17. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na