MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Kým iné potraviny dražejú, cukor lacnie

26. 03 2019 15:05 | www.markiza.sk
ilustračná snímka
ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

Stretávame sa s ním denne. Je zrejme súčasťou každej domácnosti, reštaurácie, baru či kaviarne. Vždy bol - a stále je - jednou z mála potravín, ktorá lacnela, aj keď ostatné cenovo prudko rástli...

Ako mať cievy a žily v dobrej kondícii

Kto najviac trpí ochoreniami ciev a prečo, ako zistiť, že so žilami nie je niečo v poriadku a či ľuďom trpiacim takýmito ochoreniami pomôžu výživové doplnky vie angiológ MUDr. Miroslav Širila.

Kým iné potraviny dražejú, cukor lacnie

Stretávame sa s ním denne. Je zrejme súčasťou každej domácnosti, reštaurácie, baru či kaviarne. Vždy bol - a aktuálne aj stále je - jednou z mála potravín, ktorá predvlani a vlani lacnela aj vtedy, keď ostatné zaznamenávali prudký cenový nárast. Na cukor si posvietime s Lenkou Buchlákovou, analytičkou Slovenskej sporiteľne.

Sendreiovci v štýle funky

Ich najväčším úspechom je nepochybne spolupráca so svetoznámym filmovým hudobným skladateľom Hansom Zimmerom, ktorý si ich osobne vybral do hudobného sprievodu filmu Sherlock Holmes: Hra tieňov režiséra Guya Ritchieho, no bola o nich nakrútená i deväťdielna reality show - a celovečerný dokument Cigáni idú do volieb bol zase v roku 2012 ocenený Krištáľovým krídlom najlepšiu réžiu. V stredu budú našimi hosťami populárni Sendreiovci!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 17. júla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na