MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Revolúcia v osobnom živote ju zmenila

17. 03 2019 23:45 | www.markiza.sk
Eva Černá
Eva Černá Foto: TV Markíza

V minulosti mala exkluzívne kontakty a často sa stávalo, že na mieste činu bola skôr ako polícia... Naším pondelňajším hosťom bude bývalá markizácka moderátorka Eva Černá.

Čo zákon dovoľuje zistiť o susedovi

V akých prípadoch sa možno pýtať na informácie o svojom susedovi, či (ne)smieme vedieť, koľko spotreboval vody alebo tepla, ak máme pochybujeme o správnosti vyúčtovania, ale aj napríklad čo možno a čo nemožno zverejniť na sociálnych sieťach vie JUDr. Mgr. Marek Perdík (Združenie pre lepšiu správu bytových domov).

Zo zákulisia dabingu seriálu Sila ženy

O novom tureckom seriáli na obrazovkách televízie Doma, ktorý vás určite chytí za srdce, sa porozprávame s dabingovým režisérom a hercom Michalom Domonkošom.

Revolúcia v osobnom živote ju zmenila

Získala ocenenia najobľúbenejšia redaktorka, najobľúbenejšia moderátorka TV Markíza. V minulosti mala exkluzívne kontakty a často sa stávalo, že na mieste činu bola skôr ako polícia. V minulosti napísala knihu Reportérkina spoveď o období, v ktorom sa človek musel pozrieť aj pod auto skôr, ako doňho nastúpil. O nej, o chystanej novinke z úplne iného súdka, ale i súkromí sa budeme rozprávať s naším pondelňajším hosťom Evou Černou.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 17. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na