MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Adam Mak z Oteckov v Teleráne

13. 03 2019 13:45 | www.markiza.sk
Ján Koleník ako Adam
Ján Koleník ako Adam Foto: TV Markíza

Aj keď sa každému páči niečo iné, náš štvrtkový hosť - herec Ján Koleník, alias vetroplach Adam z Oteckov - sa páči všetkým.

O koľko zdraželo cestovanie vlakom?

Železničná spoločnosť Slovensko zaviedla úpravu cenníka pre vybrané vnútroštátne a medzinárodné relácie pri IC vlakoch od 3. marca 2019 a zároveň chystá významné zmeny na bratislavskej hlavnej stanici. Viac už vie reportérka Telerána Viktória Lancošová.

Dva týždne bez dotykového mobilu a internetu

Kto ju pozná, vie, že o ničom nemá taký prehľad, ako o svojom telefóne. Smartfón je pre ňu nerozlučným a nenahraditeľným pracovným nástrojom. Neostáva však len pri tom. Tak, ako mnohým, aj jej sa stáva, že ho občas používa častejšie, než by musela. Vieme si vôbec ešte predstaviť život bez mobilov? Našu kolegyňu, moderátorku TV Markíza Miriam Kalisovú, sme rovno postavili pred poriadnu výzvu - strávila dva týždne bez dotykového mobilu a internetu! Ako je to šlo nám prezradí vo štvrtok v našom štúdiu osobne.

Adam Mak z Oteckov v Teleráne

Aj keď sa každému páči niečo iné, náš štvrtkový hosť - herec Ján Koleník, alias vetroplach Adam z Oteckov - sa páči všetkým. Neprehliadnuteľným ho nerobí jeho výška, ale charizma. Popularita mu neubrala ani gram z pokory a vďačnosti za stále nové herecké príležitosti.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 20. mája, o 6.00!
Sledujte celé epizody na