MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Susedia sú späť: Nové hviezdy, špeciálne diely a veľké tajomstvo!

03. 03 2019 08:50 | www.markiza.sk
Susedia
Susedia Foto: TV Markíza

V nových epizódach Susedov sa môžete tešiť na nové epizódne postavy a množstvo komických zápletiek, ktoré hrdinom skomplikujú život. Viac už vedia herci A. Kraus a P. Marcin, alias seriáloví László a František.

Môžu byť muž a žena „len“ priatelia?

O tom, či vôbec xistuje čisté kamarátstvo medzi mužom a ženou; ako ho nastaviť v prípade, že ten druhý je zadaný; na čo si, naopak, dávať pozor v prípade, že ste v pozícii partnera/-ky a predovšetkým kedy to celé neriešiť a kedy naopak zbystriť pozornosť sa budeme rozprávať s psychológom PhDr. Robertom Krausem, PhD. - a z trochu iného súdka si to rozoberieme i s redaktorkami Jankou Slačkovou a Zuzanou Vankovou.

Susedia sú späť: Nové hviezdy, špeciálne diely a veľké tajomstvo!

Po niekoľkomesačnej prestávke sa starí známi Susedia opäť vracajú na obrazovky Markízy - s novými zápletkami a humornými situáciami im vlastnými. V nových epizódach Susedov sa diváci môžu tešiť na nové epizódne postavy, nové priestory a množstvo komických zápletiek, ktoré hrdinom skomplikujú život. Viac už vedia herci Andy Kraus a Peter Marcin, alias seriáloví László a František.

Zákulisie nakrúcania seriálu Kuchyňa

Seriálová novinka Kuchyňa z prostredia gastronómie si uplynulú jar získala mnoho fanúšikov, ktorých iste potešia jej nové epizódy. Na ne si posvietimi s našimi pondelňajšími hosťami - hercom Samuelom Spišákom, alias seriálovým Michalom, a jeho pôvabnou kolegyňou Kristínou Svarinskou, novou seriálovou posilou!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 21. mája, o 6.00!
Sledujte celé epizody na