MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Peľová sezóna sa začína, pozor na príznaky!

28. 02 2019 11:15 | www.markiza.sk
ilustračná snímka
ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

O päť prichádza sezóna kýchania, škriabania, opuchov tváre či začervenania. Teda, ak nedáme alergii stopku. Ako na to vie všeobecný lekár MUDr. Michal Kovár.

Závislosť od sociálnych sietí môže spôsobiť depresiu

Pre niektorých sa stali príjemným spestrením a možnosťou byť v spojení s ľuďmi z rôznych kútov sveta. Iní však kúzlu sociálnej siete podľahli natoľko, že im nezostáva čas na život v reálnom svete. O netolisme - závislosti od sociálnych sietí - prejavujúcom sa primárne neustálou kontrolou vlastného profilu a profilu priateľov sa budeme rozprávať s riaditeľkou RZ PhDr. Janou Žemličkovou, PhD., zo Sanatória AT.

Peľová sezóna sa začína, pozor na príznaky!

NSotva jarnejšie teploty vystriedajú tie mínusové, opäť prichádza sezóna kýchania, škriabania, opuchov tváre či začervenania. Teda, ak nedáme alergii stopku. Ako na to vie všeobecný lekár MUDr. Michal Kovár.

Na oscarovskej párty s najväčšími hviezdami!

Naším piatkovým hosťom bude aj módny návrhár, fotograf, vizážista a stylista Lukáš Kimlička, ktorý zrejme nikdy nezabudne na tohtoročných Oscarov. Talentovaný a úspešný Slovák sa totiž dostal na oscarovskú párty Eltona Johna do Los Angeles, odkiaľ spolu so svetoznámymi celebritami sledoval dianie 91. ročníka odovzdávania filmových cien!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 21. mája, o 6.00!
Sledujte celé epizody na